Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Christina Delaney a Karel Jech – Svět je náš tour 2014
Hudební a divadelní akce

Christina Delaney a Karel Jech – Svět je náš tour 2014

Přijď oslavit konec letních prázdnin na exkluzivní show v podání mladé české zpěvačky CHRISTINY DELANEY & průkopníka tanečních videí v ČR KARLA JECHA do 360° Lounge Baru, který je součástí fusion hotelu v centru hlavního města Prahy na adrese Panská 9, Praha 1.

Začátek akce je ve 20:00 hodin. Těšit se můžete na moderní taneční hudbu v podání dvou hostujících djů Bagra a jeho dcery mlaďoučké Djane Maya, kteří vám zaručeně rozproudí krev v žilách a naladí vás do krásné letní atmosféry.

Ve 21:00 hodin proběhne strhující vystoupení obsahující zpěv, tanec, konfety, moderovaný vstup a také profesionální videoprojekci. Show v trvání přes třicet minut vás nenechá sedět, budete se bavit, tančit, pít skvělé drinky od renomovaných barmanů a vyhrávat zajímavé ceny během moderovaného vstupu od partnerů tour! Po strhující show máš jedinečnou možnost se s umělci vyfotit a získat jejich podpisové karty.

Po vystoupení v klubu pokračuje skvělá taneční party do brzkých ranních hodin. VEZMI SVÉ PŘÁTELE NA POŘÁDNOU LETNÍ PARTY!

Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji na recepci fusion hotelu na adrese Panská 9, Praha 1 nebo na místě za cenu 100 Kč. Omezená kapacita klubu pro 500 návštěvníků, tak neváhej s nákupem své vstupenky.

Chceš vstup na akci zdarma? Kontaktuj management umělkyně na email booking@christinadelaney.com a dozvíš se, jak mít VIP vstupenku jen pro tebe zcela zdarma! Do předmětu emailu napiš – "Chci vstup zdarma!" Vstup na akci není věkově omezen. Osobám mladším 18 let je prodej alkoholických a tabákových výrobků zakázán. 

Provozovatel

360° Lounge Bar

Panská 1308/9
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 724 872 540
Email:
honza@fusionhotel...
GPS:
50,084018 14,427934
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Třešťské betlémy v Jindřišské věži

V pražské Jindřišské věži uvidíte opět jedinečnou výstavu betlémů z Třeště. Jedinečnost a neopakovatelnou atmosféru betlémů mohou návštěvníci obdivovat do 2. února 2023 v Jindřišské věži v Praze. Třešť je ojedinělou a celostátně významnou lokalitou betlémářství v ČR.
Praha 1, Praha

Festival muzejních nocí 2023

Svátek muzeí a galerií, Festival Muzejních nocí, navazuje na Mezinárodní den muzeí, který připadá na 18. května. Nabídne zajímavý program a jedinečnou atmosféru v desítkách muzeí, galerií a kulturních institucí po celé České republice.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Jindřicha a Kunhuty na Praze 1

Betlém je stavěcí, dřevěný s větším množstvím barevně polychromovaných figur.
Praha 1, Praha

Jak nastartovat kariéru v IT od nuly

Chceš do IT, ale nevíš, jaká specializace by ti sedla? Tápeš ve specializacích, které nabízíme? Přemýšlíš, že bys začal/a splácet školné až po kurzu a nástupu do práce? Registruj se na naši online info schůzku a získej odpovědi na veškeré otázky.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Fusion hotel – unikátní v centru Prahy

Budova na rohu Panské a Jindřišské ulice byla původně navržena architektem J. Gočárem pro banku. Dnes zde sídlí velmi netradiční hotel, vytvořený v uvolněném funky duchu – hotel Fusion v sobě spojuje nekonvenční design a uvolněnost.
Praha 1, Praha

Budova Hlavní pošty v Jindřišské ulici v Praze

Jde o rozsáhlou novorenesanční budovu vzniklou v letech 1871 – 1874 a následně rozšiřovanou. Roku 1998 byla vyhlášena národní kulturní památkou.
Praha 1, Praha

Muzeum Smyslů Praha

Muzeum Smyslů je jak zábavné, tak vzdělávací místo pro příjemně strávený čas s rodinou. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!
Praha 1, Praha

Harrachovský palác v Praze

Barokní budova nazývaná také Goldbergovský dům či palác U Zelené louky stojí v Jindřišské ulici v Praze. Dům vznikl spojením dvou domů. V roce 1856 dům koupil hrabě František Arnošt Harrach zu Rohan a podle tohoto majitele má dům svůj název.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Art Nouveau Palace v Praze

Art Nouveau Palace Hotel se nachází přímo v srdci historického centra Prahy. Budova z roku 1909 byla postavena ve stylu vídeňské secese. Hotel nabízí ubytování ve 124 elegantních pokojích s vysokými stropy a stylovým nábytkem, ideálních k odpočinku po náročném dni v ruchu pulzujícího velkoměsta.
Praha, Praha

Špejle – originální bistro v Praze

Ojedinělý koncept bistra má svůj původ ve španělských tapas barech, kde jsou nabízeny malé porce nejrůznějších pokrmů. Podnik Špejle však doplnil tuto ideu o typické české špejle, a tak vzniklo netradiční bistro přímo v centru hlavního města.
Praha 1, Praha

Restaurace Tiskárna

Restauraci Tiskárna najdete v objektu, který je součástí historického areálu Státní tiskárny cenin. Bankovky se zde začaly tisknout v roce 1928 a tyto prostory dříve sloužily pro skladování bankovního papíru.
Praha 1, Praha

Kantýna

Co takhle pořádnou svačinu? Dejte si ji u nás, vemte si ji do kanceláře nebo třeba na výlet.
Praha, Praha