Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Charitativní sportovní hobby závody
Charitativní sportovní hobby závody
Akce pro děti

Charitativní sportovní hobby závody

Jezdecký klub Moneriko zve na charitativní jezdecký a dětský den se spoustou her a zábavy. Letos se pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje chystá již III. ročník.
Již po třetí jsme pro vás JO Dubicko Třeština-Háj nachystal jedinečný jezdecký a dětský den, kde si přijde na své každý, ať již soutěžící tak i diváci s dětmi, pro které je letos poprvé nachystána Olympiáda "Souboj Titánů" o pohár MŠ nebo ZŠ se spoustou her zdarma a za odměny a medaile.

Ke zhlédnutí bude velká škála jezdeckých disciplín, ukázky Dogdancing a Dogfresbee, ukázka první pomoci (simulace autonehody), ukázka sebeobrany, ukázka Canisterapie, vožení na koních, nafukovací atrakce, které pro tuto akci zajistí PRIMASERVIS, cukrová vata, malování na obličej a další... Bohaté občerstvení zajištěno.

Provozovatel

JO Dubicko Třeština-Háj

Třeština - Háj 40 Úsov
789 73 Úsov
Tel.:
+420 776 703 566
Email:
lindadolezelova@s...
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
89,999997 17,012500
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Střední Morava
Tipy na výlet:
Úsov a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Vstupné dobrovolné

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Za zimních večerů v chalupách

V zimních měsících na návštěvníky mohelnického muzea čeká interaktivní výstava ze sbírek Vlastivědného muzea v Šumperku, která pojednává o domácí výrobě na venkově v minulosti.
Mohelnice, Olomoucký kraj

Mohelnický farmářský a řemeslný trh Puritas

Zveme vás na farmářský a řemeslný trh v Mohelnici
Mohelnice, Olomoucký kraj

Loštický betlém řezbáře Jaroslava Beneše

Stejně jako loni i letos bude pro veřejnost k vidění tvz. Loštický betlém řezbáře Jaroslava Beneše. K vidění je v ateliéru Jaroslava Beneše.
Loštice, Olomoucký kraj

Betlémy ze sbírek Vlastivědného muzea v Šumperku

Letos je vánoční výstava v Památníku Adolfa Kašpara věnována betlémům ze sbírek Vlastivědného muzea v Šumperku a jeho poboček.
Loštice, Olomoucký kraj

Synagoga Úsov

Synagoga byla postavena v roce 1784 na místě původní synagogy z počátku 17. století. Budova prošla celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2008. V interiéru se nachází muzejní expozice dokumentující historii židovské komunity v Úsově.
Úsov, Olomoucký kraj

Zámek Úsov: lovecko-lesnické muzeum

Zámek Úsov, původně gotický hrad, patří k nejstarším hradům na Moravě z první poloviny 13. století. V zámeckých interiérech dnes sídlí lovecko-lesnické muzeum, které je ojedinělým muzeem tohoto typu ve střední Evropě, prezentující lichtenštejnské lovecké a přírodní sbírky.
Úsov, Olomoucký kraj

Stálá galerie Lubomíra Bartoše na zámku Úsov

Ve třetím patře zámku Úsov je umístěna galerie akademického malíře Lubomíra Bartoše představující průřez umělcovou tvorbou. Galerie zde byla zřízena v roce 2002.
Úsov, Olomoucký kraj

Kaple sv. Rocha v Úsově

Na úpatí Jeseníků, na kopci u městečka Úsov, stojí za zhlédnutí kaple sv. Rocha, kde se každý rok kolem 16. srpna koná vyhlášená pouť. Interiér kaple dominuje nádherná malba dokumentující založení kaple.
Úsov, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Levandulové bistro Úsov

Jedinečné místo se skvělou atmosférou, které slibuje zajímavý zážitek.
Úsov, Olomoucký kraj

Čokoládovna Troubelice

Rodinná výrobna pravé čokolády na Hané – Čokoládovna Troubelice se nachází v Troubelicích na Moravě v areálu bývalého statku. Z bývalé hospodářské budovy je dnes výrobna čokolády, balírna, sklad a prodejna.
Troubelice, Olomoucký kraj

Morava Camp v Mohelnici

V Morava Camp máme dlouholetou tradici a stojí za námi spoustu spokojených zákazníků. Každý rok se snažíme o moderní posun, a proto se vždy máte na co těšit.Najdete u nás pohodlí ať už v chatkách, turistických ubytovnách, v hotelových pokojích, ale i vyžití v podobě stanování.
Mohelnice, Olomoucký kraj

Tvarůžková cukrárna v Lošticích

Už jste ochutnali tvarůžkovou kremroli? A co Loštický koláček s povidly? Tvarůžková cukrárna nabízí netradiční zpracování Olomouckých tvarůžků, které nadchne nejen milovníky tohoto aromatického sýru. Toto jedinečné místo nesmíte v Lošticích vynechat.
Loštice, Olomoucký kraj