Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Charitativní bazárek s Genny Ciatti
Charitativní bazárek s Genny Ciatti
Společenské akce

Charitativní bazárek s Genny Ciatti

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Společenské akce v celé ČR.
Přivítejte jaro a osvěžte svůj šatník na charitativním bazárku s Genny Ciatti. Uděláte radost sobě a zároveň podpoříte rodinnou organizaci Splněné dětské přání, která pomáhá rodinám a dětem se zdravotním znevýhodněním. Akce je prodloužena do pátku 22. března. Otevřeno je denně od 13 do 19 hodin.
Proč charitativní bazárek navštívit?
„Tato akce je určená především ženám. Máme spoustu dámského oblečení v různých barvách i velikostech, od kalhot, přes šaty, kabáty až po sukně a trička. Často tu najdete i úplně nové kousky. Zároveň jsou tu i výrobky z naší tvůrčí dílničky, látkové tašky, kabelky nebo třeba polštářky,“ popisuje Kristy Jana, zakladatelka rodinné organizace. Vítané jsou i zájemkyně, potencionální podporovatelky či maminky, které se chtějí seznámit s jejími představitelkami, mají touhu se propojit a naplňovat dětská srdce radostí.

„Užijeme si příjemnou atmosféru v ženském naladění. Velmi nás těší, že se ambasadorkou akce stala milá zpěvačka Genny Ciatti, která nás podporuje řadu let a v minulosti se stala patronkou jednoho z dětských přání. Do bazárku věnovala i pár kousků ze svého šatníků, krásné šaty nebo jiné oděvy, ve kterých zazářila na koncertech nebo filmovém plátně,“ prozradila Martina z organizace Splněné dětské přání.

Charitativní prodejní bazárek najdete v nedávno otevřeném centru Nový domov – Místo naděje v pražských Kobylisích. Výtěžek z akce podpoří misi Nový domov – Místo naděje. Ta pomáhá jak rodinám s handicapovanými dětmi, tak i zdravým jedincům hledajícím úlevu od osobních starostí a úzkostí​​.

Potkejme se společně na místě, kde se dějí zázraky. Inspirovat se můžete misí Vysněný den s Genny Ciatti, během níž se splnilo dětské přání Zuzanky z Plzně, jež má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu.

Čeká na vás pestrý výběr dámského oblečení v různých velikostech (trička, šaty, svetry, tuniky), také šperky a jiné doplňky, možnost pořídit si originální výrobek z tvůrčí dílničky a drobné občerstvení v ceně vstupného, jde o symbolický finanční dar ve výši 50 korun.

Charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti
konání: 18. – 22. března
čas: od 13 do 19 hodin
adresa: Ke Stírce 55, Praha 8 nebo Nad Šutkou 540/14, Praha 8 (dům je průchozí z obou stran), bazárek je v 1. patře
doprava: stanice metro C – Kobylisy je v těsné blízkosti nebo tramvajová zastávka Ke Stírce

Nemůžete-li se zúčastnit a přesto chcete udělat dobrý skutek, můžete přispět na účet 444555066 / 0100 s variabilním symbolem 26012400. Vaše podpora a šíření informací o akci „Charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti“ výrazně pomůže​​.
 
Více o misi Nový domov – Místo naděje
Záměrem mise „Nový domov – Místo naděje“ je vytvořit bezpečný prostor, kde naleznout přijetí a podporu, jak děti a lidé se zdravotním znevýhodněním, tak i zájemci o seberozvojové aktivity. Smyslem je vytvořit unikátní centrum, kde se mohou tyto skupiny potkávat, rozvíjet a navzájem se od sebe učit. “Pro nás je normální být odlišní. Každý člověk má nějaké kvality a zároveň slabiny. Inspirujeme druhé a ukazujeme jim, že je možné žít bez nálepek a škatulkování,” říká Kristy Jana z rodinné organizace Splněné dětské přání a dodává: “Vlivem rodiny, studijních let nebo blízkých osob si můžeme vytvářet různé domněnky, přesvědčení a limity, ať už o světě handicapovaných či zdravých lidí. Náš přístup a vnímání světa napomáhá k překonávání strachů a bariér, aby byla mezilidská komunikace a vztahy mezi oběma komunitami jednodušší.”

Pátrací hra – místa, kde se mohly odehrávat příběhy Rychlých šípů

V dubnu po celém Česku probíhá pátrací hra po místech příběhů Rychlých šípů. Zapojilo se 31 měst.
Praha 8, Praha

Cello Republic – benefice pro Salesiánské středisko v Kobylisích

Srdečně zveme na benefiční koncert Cello Republic, v pondělí 29. dubna 2024 v 19.45 hod v kostele sv. Terezie, Praha – Kobylisy.
Praha 8, Praha

Stand-Up Comedy

Bistro Na konci světa pro vás připravilo jedinečnou show.
Praha 8, Praha

Salsa pro ženy a slečny

Lekce Salsy pro jednotlivkyně v Praze v Kobylisích.
Praha 8, Praha

Příměstský kemp – míčové hry na Praze 8

Populární kroužky míčových her pro děti na Praha 8 a okolí. Během lekcí si vyzkoušíte různé sporty jako je fotbal, florbal anebo basketbal.
Praha 8, Praha

We are the world

Připravili jsme pro vás velkolepý koncert s interprety z různých zemí a rozmanitým stylem hudby!
Praha 7, Praha

Zahájení plavební sezóny 2024 – TJ Libeňský ostrov

Zahájení plavební sezóny 2024 v areálu TJ Libeňský ostrov.
Praha 8, Praha

Běhej lesy Brdy 2024

Další zastávka seriálu Běhej lesy tě zavede do CHKO Brdy. Užij si hluboké luhy a háje bývalého Vojenského újezdu Brdy, které byly po 70 let uzavřeny veřejnosti. Pokochej se Padrťskými rybníky, zaniklými obcemi a panenskou přírodou. Brdy jsou od Prahy i Plzně coby kamenem dohodil a čekají jen na tebe
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Památník Dívka s kolem – pocta Jindřišce Novákové

Památník Dívka s kolem se nachází v areálu ZŠ Bohumila Hrabala v Praze 8. Je poctou nejen Jindřišce Novákové, která byla spolu se svou rodinou popravena v Mauthausenu, ale také ostatním dívkám a ženám, které své životy položily v boji proti německé okupaci.
Praha 8, Praha

Divadlo Jiskra

Loutkové divadlo Jiskra je nejstarším amatérským souborem působícím v hlavním městě Praze a je součástí divadelní scény Divadla Karla Hackera. Své inscenace orientuje především na diváky předškolního a nízkého školního věku a pravidelně střídá více než 30 titulů.
Praha 8, Praha

Divadlo Karla Hackera

Divadlo Karla Hackera v pražských Kobylisích těší diváky již přes sto let. K produkcím loutkového divadla Jiskra se časem přidala dětská představení profesionálních souborů z celé republiky a posléze se rozvinula i bohatá nabídka pro dospělé diváky.
Praha 8, Praha

Areál koupaliště Na Stírce v Praze – Kobylisích

Areál koupaliště na Stírce nabízí bazén o rozloze 42,5 m x 16,5 m s hloubkou 2,3 m. Najdete zde také bazén pro děti s průměrem 16,5 m a hloubkou 0,8 m s vodním hřibem a skluzavkou.
Praha 8, Praha

Farmářský trh ve Dvoře v Kobylisích

Dvůr je unikátní společensko-kulturní prostor pro nákup farmářských potravin, ochutnání dobrého jídla a pití, ale též k setkávání, odpočinku a nakupování originálních výrobků.
Praha 8, Praha

Kite v jakémkoliv ročním období

Nabízíme vám kurzy landkitingu, kiteboardingu a snowkitingu, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Pokud již základy máte a jen se chcete sami zdokonalovat, můžete si u nás pouze vypůjčit vybavení.
Praha 8, Praha

Fairy Play Atelier – Hravé tvoření pro děti

Poznejte spolu s námi kouzelný svět plný barev, fantazie a dětské kreativity.
Praha 8, Praha

Modrý tygřík – centrum rodinných aktivit

Prostřednictvím našich kurzů a programů se snažíme nabídnout rodičům a jejich dětem radostnou hru ve vodě i na suchu. V naší nabídce najdete plavání od miminek až do 6 let, cvičení rodičů s dětmi, cvičení pro těhotné a maminky po porodu, kurzy, přednášky, hlídání dětí miniškoličku a mnoho jiného.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze

Galerie, obchod, sklep nebo hangár. I na takovýchto místech se může konat jedinečný gastronomický zážitek. Forbidden Taste je první pop-up restaurace v Praze a lokalita, kde milovníci dobrého jídla zasednou ke stolům tentokrát, stejně jako menu, zůstanou utajeny až do posledního okamžiku.
Praha, Praha

Pivní rarity v pivovaru u Bulovky

Jsme v současné době jediní v Čechách, kteří točí pivo z dřevěného, vysmoleného sudu. Můžete ochutnat dokonce první zmrzlinu v Čechách, která se vyrábí z pivních ingrediencí.
Praha 8, Praha

Pivovar Ládví Cobolis

Pivovar Ládví Cobolis vznikl v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.
Praha, Praha

Tichá kavárna – pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, kde pracuje neslyšící obsluha. Kavárnu naleznete na Praze 8 – Kobylisích. Nabízí vám příjemné posezení v nekuřáckém a bezbariérovém prostředí, jehož součástí je také dětský koutek.
Praha 8, Praha

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Port X – ubytování v plovoucím domě

Nenapodobitelný zážitek z pobytu v PORTX nyní může dopřát každý, kdo hledá stylové ubytování v Praze. Luxusní hausbót PORTX je nyní zakotven v trendy čtvrti Holešovice – jen 20 min od centra města a nabízí komfortní ubytování až pro 4 osoby na ploše 150 m².
Praha 7, Praha