Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Cestovatelské promítání – Zdravotní sestrou v Namibii
Společenské akce

Cestovatelské promítání – Zdravotní sestrou v Namibii

Jaké je to být zdravotní sestrou v Namibii?
Zvu vás do jednoho z obrazů, který jsem si o Namibii měla možnost během svého 3 měsíčního působení vytvořit. Na místě jsem působila jako zdravotní sestra v programu zdravotně sociální fakulty a mé poslání bylo prosté – najdi si své místo a pomáhej s námi. Jak se mi to dařilo a co všechno je kromě jiného k vidění v zemi 10krát větší než je ČR se vám pokusím přiblížit na cestovatelském promítání 9. 3. 2015 od 19.00 v Karlínském Spektru DDM HMP. Petra Krupičková

Provozovatel

Informační centrum pro mládež při DDM hl. m. Prahy

Karlínské náměstí 7
186 00 Praha 8
Tel.:
+420 222 333 843
Email:
ddmprahaicm@gmail...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.ddmpraha.cz/icm
GPS:
50,090876 14,448728
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Cena: 20 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Adventní dílny v Karlínském Spektru

Příprava na Advent začíná v Karlínském Spektru. Přijďte si užít předvánoční pohodovou atmosféru a vyrobit si tradiční adventní věnec nebo jiné vánoční dílničky.
Praha 8, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Cyrila a Metoděje v Karlíně

Betlémská krajina je namalovaná na plátně zavěšeném na zeď. Konstrukce jeskyně je ze dřeva.
Praha 8, Praha

Kruhy na vodě

Bez vody není života a bez života není umění. I takto se můžeme podívat na jeden ze základních živlů. Umělci na svých obrazech zachycují vodu z mnoha pohledů – střídání ročních období, voda a hra světel, voda a život kolem. Každá krajina má svá specifika, a to i ta česká.
Praha 8, Praha

Adventní galakoncert v Hudebním divadle Karlín

Slovenské pop-operní trio GIOIA ve složení Peter Ševčík, Martin Vetrák, Matej Vaník a Eva Urbanová, operní pěvkyně a sólista Národního divadla v Praze.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Kostel svatého Cyrila a Metoděje v Karlíně

Mohutná trojlodní novorománská bazilika v pražském Karlíně, stavěná z tesaného kamene podle vzorů starých románských kostelů, náleží svou rozsáhlostí mezi nejpřednější církevní stavby v Čechách.
Praha 8, Praha

Kurzy rehabilitačních, orientálních, břišních tanců a bollywoodu v Praze

Taneční kurzy, v nichž se naučíte pohyby jako z indického filmu. Kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí zatančit a zdravě rozhýbat tělo bez ohledu na věk a pokročilost – to vše v doprovodu podmanivé orientální hudby.
Praha 8, Praha

Úniková hra Maphia

Don Katto má pro vás prácičku. Troufnete si? Při práci s mafií totiž musíte projevit i trochu zručnosti a zdatnosti v únikové hře.
Praha 8, Praha

Murál Vesmír Medúz v Karlíně

Velkoformátová malba s názvem Vesmír Medůz vznikla v Křížíkově ulici a zdobí celou boční fasádu domu č. 61. V roce 2022 mural namaloval street artový umělec Michal Škapa.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Tibetská čajovna Dharmasala v Praze

Jedinečná kombinace cestovatelského prostředí s kulturou čaje a Himalájí, převážně Tibetu. Prvotřídní japonské, čínské či tibetské čaje, tradiční pokrmy, kulturní akce, workshopy, tibetské zpívající mísy k zapůjčení i ke koupi. V čajovně Dharmasala si užijete pohodovou atmosféru, klid a mír.
Praha 8, Praha

Můj šálek kávy – kavárna v srdci Karlína

Naše kavárna s nezaměnitelnou atmosférou vám nabídne nejen výbornou čerstvou kávu z vlastní pražírny, domácí kuchyni a dorty, ale také jednu ingredienci, kterou nenajdete nikde jinde.
Praha 8, Praha

Vinárna WineList

Vinárna WineList se nachází v malém přízemí a rozsáhlejším sklepení historické budovy v Praze Karlíně.
Praha, Praha

Meze Restaurant na Praze 8

Filozofií naší restaurace je poskytnout hostům kvalitní pokrmy středomořské kuchyně připravené z nejčerstvějších surovin a zároveň jim dát příležitost okusit širokou škálu chutí, vůní a textur.
Praha 8, Praha