Úvod > Kalendář akcí > Česko-Slovenský ples v Obecním domě
Česko-Slovenský ples v Obecním domě
">
8.2.
9.2.
+ Přidat foto

Česko-Slovenský ples v Obecním domě

Kdy 8. únor 2020 18:00 - 9. únor 2020 2:00 Společenské akce
Prestižním vrcholem domácí plesové sezóny bude v roce 2020 již 7. ročník Česko-Slovenského plesu, který se uskuteční 8. února v 18:00. Nejvýznamnější ples obou zemí se uskuteční již tradičně symbolicky v historické budově pražského Obecního domu.
Česko-Slovenský Ples se v současnosti pyšní vizitkou jedné z nejpopulárnějších a nejelegantnějších kulturních akcí plesové sezóny. Navazuje na předchozí dlouholetou tradici Slovenských plesů v Praze, organizovaných přes 40 let. Punc exkluzivity dodává mimo jiné i fakt, že se každoročně koná pod záštitou prezidentů obou krajin,  České i Slovenské republiky.

Stejně jako v minulých letech, mezi návštěvníky Česko-Slovenského plesu nebudou chybět nejvýznamnější osobnosti kulturního, politického, diplomatického, podnikatelského a společenského života obou zemí. V programu nadcházejícího ročníku proto bude speciální místo patřit připomínce 140. výročí narození generála Milana Rastislava Štefánika, který je dodnes považován za jednu z nejuznávanějších osobností společné československé, ale rovněž české a slovenské historie.

Česko-Slovenský ples pokračuje v tradici přinášet to nejlepší z obou hostitelských zemí.

Programem bude hosty večera doprovázet šarmantní česko-slovenská moderátorská dvojice ve složení Michala Hergetová a Roman Juraško.

Požadovaný společenský oděv Česko-Slovenského plesu je:

  • pro pány - Black Tie / White Tie
  • pro dámy - Dlouhá večerní toaleta / Dlouhá večerní honosná róba

Pořadatel si vyhrazuje právo neumožnit vstup na akci při nedodržení „dress code“ bez nároku na vrácení vstupného.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 10. 2019