!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Česko-Slovenský ples v Obecním domě
Česko-Slovenský ples v Obecním domě
">
6.2.
7.2.
+ Přidat foto
Společenské akce

Česko-Slovenský ples v Obecním domě

Kdy 6. únor 2021 18:007. únor 2021 2:00
Osmý ročník Česko-Slovenského plesu se bude konat 6. února 2021 v pražském Obecním domě.
Česko-Slovenský Ples se v současnosti pyšní vizitkou jedné z nejpopulárnějších a nejelegantnějších kulturních akcí plesové sezóny. Navazuje na předchozí dlouholetou tradici Slovenských plesů v Praze, organizovaných přes 40 let. Punc exkluzivity dodává mimo jiné i fakt, že se každoročně koná pod záštitou prezidentů obou krajin,  České i Slovenské republiky.

Stejně jako v minulých letech, mezi návštěvníky Česko-Slovenského plesu nebudou chybět nejvýznamnější osobnosti kulturního, politického, diplomatického, podnikatelského a společenského života obou zemí.

Česko-Slovenský ples pokračuje v tradici přinášet to nejlepší z obou hostitelských zemí.

Česko-Slovenský ples se může každoročně pochlubit prvotřídním programem, který se bohatostí své skladby a žánrovou pestrostí postará o zábavu všech hostů. Programem bude hosty večera doprovázet šarmantní česko-slovenská moderátorská dvojice ve složení Michala Hergetová a Roman Juraško.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2020