Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Ples Obecního domu a Taneční školy Vavruška
Společenské akce

Ples Obecního domu a Taneční školy Vavruška

V sobotu 16. března se uskuteční ples Obecního domu a Taneční školy Vavruška. Ples je určený pro dospělou společnost, která chce protančit večer na dvou parketech Obecního domu se skvělou hudbou.
Program plesu:
19:00 otevření reprezentačního patra Obecního domu návštěvníkům plesu, hudba v podání smyčcového Metropol kvartetu
20:00 slavnostní zahájení
20:00 – 00.00 velký taneční orchestr Great wings hraje k tanci ve Smetanově síni
20:30 předtančení tří špičkových párů od dětské po dospělou katergorii
21:30 taneční show Lenky Nory Návorkové a Marka Adamczyka – účastníků StarDance 2023
22:30 workshop s Jakubem Vavruškou a lektory taneční školy
00:00 – 01.00 party kapela Hot wings hraje jazz, pop a rock k tanci ve Smetanově síni
20:00 – 02.00 druhý taneční parket s DJs ve Sladkovského sále
02:00 zakončení plesu

Večer moderuje Libor Bouček

Běžné vstupenky á 890,- Kč jsou určeny k sezení ve všech prostorách reprezentačního patra Obecního domu s vyjímkou několika stolů na parketu Smetanovy síně. Vstupenky á 1.590,- Kč s místenkou ke stolům v zadní části parketu Smetanovy síně. 

Provozovatel

Obecní dům a Taneční škola Vavruška

náměstí Republiky 1090/5
Obecní dům
110 00 Praha
Tel.:
+420 222 002 101
Email:
info@obecnidum.cz
Email:
mail@vavruska.info
WWW:
https://www.obecn...
WWW:
https://www.vavru...
GPS:
50,087623 14,428249
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Aktuality

Má vlast – Koncert pro republiku

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK již tradičně ke Dni vzniku samostatného československého státu zařazuje do programu Smetanovu Mou vlast. Koncert se koná každoročně 28. října ve Smetanově síni Obecního domu.
Praha 1, Praha

Galavečer na Draka 2024

Šestý ročník stylové akce s bohatým doprovodným programem je tady! Pojďte společně s námi vyrazit do boje proti vzácným onemocněním. Ukažme všem, že benefiční akce nejsou jen strojené večery, ale dokáží nadchnout pozitivní energií a nadčasovou atmosférou.
Praha 1, Praha

Slavnostní koncert k 200. výročí narození Bedřicha Smetany

Slavnostní koncert u příležitosti dvoustého výročí narození Bedřicha Smetany je vyvrcholením Roku české hudby a rádi bychom jej pojali tak, jak by si přál sám skladatel.
Praha, Praha

Dvořák – Stabat Mater

Zkomponovat Stabat Mater se dá považovat za jakousi životní metu každého skladatele. U Antonína Dvořáka tomu nebylo jinak, ačkoli okolnosti v jeho případě provázel hluboký osobní zármutek.
Praha, Praha

Tim Burton – Návraty v Obecním domě

Americký filmový mág Tim Burton se vrací do Česka, aby prezentoval své umění v Obecním domě v Praze.
Praha 1, Praha

Zahajovací koncert Pražského jara

V březnu uplyne 200 let od skladatelova narození a 12. května 140 let od jeho úmrtí. Jak lépe velikána české hudby oslavit než provedením Mé vlasti na zahajovacím koncertě Pražského jara orchestrem, který je považován za nejlepší na světě? Takové pověsti se těší Berlínští filharmonikové.
Praha 1, Praha

Zahajovací koncert Pražského jara

V březnu uplyne 200 let od skladatelova narození a 12. května 140 let od jeho úmrtí. Jak lépe velikána české hudby oslavit než provedením Mé vlasti na zahajovacím koncertě Pražského jara orchestrem, který je považován za nejlepší na světě? Takové pověsti se těší Berlínští filharmonikové.
Praha 1, Praha

Orchestra di Santa Cecilia & Hrůša

Orchestra dell’Accademia Nazionale di Santa Cecilia z Říma se po pěti letech vrací na Pražské jaro. Tentokrát vystoupí pod vedením nejuznávanějšího českého dirigenta současnosti Jakuba Hrůši, který je držitelem prestižní pozice hlavního hostujícího dirigenta orchestru italské metropole.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Výprava Za strašidly Starého Města

Staré Město Pražské se jenom hemží strašidly, duchy, bezhlavými rytíři… Že jste ještě žádné nepotkali? Buď nevíte, kam se dívat, nebo jste jen neměli štěstí… Procházka pro rodiny s dětmi o legendách Starého Města Pražského, úkoly pro děti během procházky.
Praha 1, Praha

Chytrá zábava – poznejte město jinak

Poznávání měst může mít mnoho podob. Chytrá zábava má pro vás program na celé hodiny. Díky ní se projdete, provětráte hlavu, ale i mozkové závity a zažijete jiný druh šifrovacích her – bez omezení časem. Bude jen na vás, kdy se na cestu vydáte a jak dlouho vám zabere.
Praha, Praha

Obecní dům – secesní klenot Prahy

Obecní dům je nádhernou ukázkou pražské secesní architektury. Na místě bývalého Králova dvora jej vyprojektovali Antonín Balšánek a Osvald Polívka. Rozlehlá budova ukrývá koncertní síň, kavárnu i znamenitou francouzskou restauraci. V roce 2012 Obecní dům oslavil 100. výročí.
Praha 1, Praha

Divadlo Hybernia – muzikálová scéna v centru Prahy

Významné muzikálové divadlo sídlí v Domě U Hybernů, který na první pohled upoutá zajímavou empírovou podobou.
Praha 1, Praha

Pasáž českého designu v Praze

Pasáže najdeme v každé evropské metropoli. Někdy spojují dva zcela odlišné světy, ale vždy jsou zkratkou. O spojení dvou dimenzí jde i v unikátním projektu České národní banky Pasáž českého designu.
Praha 1, Praha

ČNB – expozice České národní banky Lidé a peníze a Za měnou v Praze

Expozici Lidé a peníze připravila Česká národní banka pro veřejnost v krásných prostorách bývalého trezoru ve své budově v centru Prahy. Expozice prezentuje ucelený vývoj měny a financí v ČR, včetně vývoje České národní banky od jejího založení.
Praha 1, Praha

Návštěvnické centrum ČNB

Návštěvnické centrum ČNB představuje svět peněz a ekonomiky pro celou rodinu. Expozice a programy České národní banky vás provedou historií a současností naší měny.
Praha 1, Praha

Česká národní banka a její historická budova v Praze

Budova vznikala podle projektu Františka Roitha v letech 1935-42 původně pro Živnostenskou banku. Pětipatrová stavba působí svou frontou do ulice Na Příkopě přímo monumentálně.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Obecní dům

Nejkrásnější secesní restaurace v České republice je opět otevřena široké veřejnost. Pevně věříme, že moderní česká kuchyně a výborně ošetřené plzeňské pivo budou základem pro spokojenost všech hostů. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že se k nám budete vracet.
Praha 1, Praha

Americký bar v Obecním domě v Praze

Americký bar na vás jistě zapůsobí neopakovatelnou atmosférou, ve které si můžete vybírat ze široké nabídky koktejlů, špičkových destilátů nebo šampaňského. Americký bar je nejstarším barem v Praze a druhým nejstarším barem v Evropě.
Praha 1, Praha

Plzeňská pivnice v Obecním Domě v Praze

Plzeňská pivnice v pražském Obecním domě naplno navázala na svou slavnou prvorepublikovou tradici.
Praha 1, Praha

Kavárna Obecní dům

Secesní Kavárna Obecní dům je právem řazena mezi nejkrásnější pražské kavárny. Nachází se v přízemí Obecního domu a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem
Praha 1, Praha

Hotel Kings Court

Zveme vás na setkání nejen s Prahou, historií a současností, ale i s novým životním stylem. Díky hotelu Kings Court objevíte nejen úžasnou kulturu a architektury Prahy, ale také pulzující, kosmopolitní metropoli nabízející zábavu i skvělou gastronomii.
Praha 1, Praha

Hotel Paříž

Hotel Paříž nabízí luxusní ubytování s exkluzivním výhledem na pražské Staré Město.
Praha 1, Praha

Tasty Garden Palladium

Přijďte si vychutnat skvělé jídlo do food courtu v nákupním centru Palladium.
Praha 1, Praha

Nedělní brunch v sále Boccaccio

Pravidelné nedělní brunche v našem unikátním sále Boccaccio s historií od roku 1927! Dopřejte si jedinečný zážitek na místě, kde se scházela pražská smetánka 20. a 30 let.
Praha 1, Praha