Úvod > Kalendář akcí > Čertův poklad - pohádky pro MŠ na Kunětické hoře

Čertův poklad - pohádky pro MŠ na Kunětické hoře

Kdy 25. květen 2020 9:00 - 29. květen 2020 13:00 Historické a vojenské akce
Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své.

Princezna Jasmína netrpělivě očekává svého ženicha, a aby poznala jeho pravou povahu, vymění se se svou služkou Žofií. Podobný nápad ovšem dostane i princ a jeho sluha. A aby toho ještě nebylo málo, všichni se dozvídají, že pan král před lety slíbil princeznu drakovi za ženu. Kdo je pravý hrdina a kdo má upřímné srdce se dozvíte v této veselé pohádce z tvůrčí dílny Marka Dobrodinského.

Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své. Veškerý program probíhá přímo uvnitř hradu, proto se hraje za každého počasí. I za teplého počasí doporučujeme dětem přibalit bundičku, protože v interiérech hradního paláce bývá trochu chladněji.

Délka představení cca 50 min. Začátky představení v každou celou hodinu od 9:00 do 13:00 a dále podle rezervací. Začíná se přesně v celou, takže buďte prosím na místě minimálně o 15 minut dříve, než je váš objednaný čas.

Cena: 85 Kč/dítě. Pedagogický doprovod zdarma. Rezervace nutná!

Rezervace na tel.: 604 381 520 (po-pá od 13:00 do 18:00) nebo e-mailu: agentura.veronika@centrum.cz

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

U Nouzů

U Nouzů

Staré Hradiště, Východní Čechy
Autokemp Cihelna Pardubice

Autokemp Cihelna Pardubice

Pardubice, Východní Čechy
Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pod Kunětickou horou

Ráby, Východní Čechy