Úvod > Kalendář akcí > Celine Dion v O2 areně
Celine Dion v O2 areně
"> "> ">
22.6.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Celine Dion v O2 areně

Kdy 22. červen 2022
Céline Dion oznamuje návrat turné COURAGE WORLD TOUR v příštím roce. Evropská část tohoto turné, která byla původně naplánovaná na rok 2020, musela být kvůli současné situaci s virem COVID-19 přeložena.
Koncert v pražské O2 areně se uskuteční v novém termínu 22. června 2022. Céline Dion a Concerts West/AEG Present považují bezpečnost a zdraví fanoušků a návštěvníků koncertů za nejvyšší prioritu.
 
Těšit se můžete i na nové písně Imperfections, Lying Down a Courage. Ty odhalují podobu prvního anglicky zpívaného alba vydaného po šesti letech, jež slibuje eklektický mix baladických písní a ostřejších popových hitů.
 
Kanadská zpěvačka, jež sbírá ocenění již od svých osmnácti let, prodala za svojí doposud 35 let trvající kariéru téměř 250 milionů hudebních nosičů. Byla oceněna pěti cenami Grammy, dvěma Oscary, a již v roce 2004 byla oceněna cenou Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob. V roce 2016 pak Céline Dion získala ocenění Icon Award za celoživotní přínos organizací Billboard Music Awards.
 
Pražský koncert nabídne jak nejznámější písně, mezi které patří mj. i titulní píseň k filmu Titanic My Heart Will Go On, I’m Alive nebo osobitá verze písně All By Myself, tak i nové písně z chystaného alba, které fanoušky přenesou od světoznámých hitů zpět do prostředí současného popového světa
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 4. 2021