Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Casting České Miss 2015 v Centru Chodov
Ceská Miss 2015
Společenské akce

Casting České Miss 2015 v Centru Chodov

Pražské Centrum Chodov i letos hostí prestižní castingy České Miss.
Zájemkyně narozené od 1. listopadu 1990 do 31. prosince 1996 se do nich mohou přihlásit prostřednictvím formuláře na internetových stránkách ceskamiss.cz, na facebookovém profilu České Miss nebo osobně v nákupním centru.

a soutěžící čekají tři kola, během nichž porota vybere postupující do prosincového semifinále. V porotě usedne nová majitelka této soutěže krásy Marcela Krplová, vůbec první patronka České Miss Iva Kubelková, moderátor Libor Bouček nebo Česká Miss Gabriela Franková. V prvním kole se účastnice castingů krátce představí, ve druhém absolvují promenádu v plavkách a v závěrečném rozhovor s porotou.

Akcí provede oblíbený moderátor Petr Vágner a v rámci doprovodného programu vystoupí zpěvačka Elis. Podpořit krásné soutěžící, kromě fanoušků a návštěvníků center, přijdou i bývalé vítězky a finalistky České Miss, například Jitka Válková. Všechny zástupkyně něžného pohlaví zajisté potěší účast nejkrásnějšího muže České republiky Milana Nevosada.

Provozovatel

Centrum Chodov

Roztylská 2321/19
148 00 Praha 4
Tel.:
+420 281 918 100
Email:
infocch@unibail-r...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.centrumchodov.cz
WWW:
www.ceskamiss.cz
GPS:
50,032069 14,490996
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Kristina Barta kvartet

Pianistka Kristina Barta je mezinárodní umělkyní – vystupuje nejen v České republice, ale i v Německu a dalších evropských státech. Debutovou desku EMA29 vydala v Rakousku, stejně tak tomu bylo s jejím aktuálním albem Love and Passion.
Praha 11, Praha

Žena, která uvařila svého manžela

Hrají: Ilona Svobodová, Nela Boudová.
Praha 11, Praha

Průdušky

Staly se mimo jiné dvojnásobným vítězem prestižního celostátního festivalu Porta.
Praha 11, Praha

V jiném světle – portréty známých osobností od Lenky Hatašové

Fotografka Lenka Hatašová zachycuje na své snímky známé osobnosti kultury, sportu či politiky. Její fotografie zdobí titulky magazínů, přebaly autobiografických knih, i obaly desek českých zpěváků. V KC Zahrada na Praze 4 se nyní můžete setkat s jejím zatím největším fotografickým projektem.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha