Úvod > Kalendář akcí > Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… – multidimenzionální výstava impresionistů se 3D zvukem
Bylo nebylo..Van Gogh, Monet, Renoir
"> Bylo nebylo..Van Gogh, Monet, Renoir ">
8.7.
31.7.
+ Přidat foto
Výstavy

Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… – multidimenzionální výstava impresionistů se 3D zvukem

Kdy 8. červenec 2021 – 31. červenec 2021
Výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… je zároveň symbolickým impulsem k restartu živé zábavy po předcházejícím období, kdy byla výrazně utlumena. Živá zábava znamená jít ven s přáteli a rodinou, setkat se s lidmi, na chvíli odložit problémy, příjemně povzbudit smysly a mozek.
Prostřednictvím živé zábavy můžeme objevovat nové věci, být svědky něčeho jedinečného. Všechna aktuální protipandemická opatření budou samozřejmě respektována: ve Foru Karlín bude zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery, dezinfekce rozmístěné ve všech prostorech či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Popisovat Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… slovy je velmi těžké, protože je to opravdu výjimečná záležitost. Je to jako snažit se popsat pocity při vzletu letadla někomu, kdo nikdy neletěl. Stejný typ spektakulární výstavy je v současné době s velkým úspěchem prezentován v mnoha hlavních městech po celém světě.V těchto dnech nejistoty je jedna věc jistá – musíme chodit ven. Potřebujeme znovu sdílet nádherné okamžiky s lidmi, které máme rádi, a těmi, na kterých nám záleží.
 

Čt – Pá od 11:00 – 20:30

So – Ne od 10:00 – 20:30

Poslední promítání začíná v 19:40.

Od svého znovuotevření před několika týdny dne 8. května navštívilo imerzivní zážitek Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… stále rostoucí množství lidí a dosáhlo výsledků, kterých doposud nebylo dosaženo.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021