!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Busfest - ujetý hudební festival v trolejbusech
Busfest - ujetý hudební festival v trolejbusech
"> "> "> "> ">
23.4.
+ Přidat foto
Festivaly

Busfest - ujetý hudební festival v trolejbusech

Kdy 23. duben 2021
Již 12. ročník ujetého hudebního festivalu rozproudí ulice Zlína v pátek 23. dubna 2021. Busfest pro návštěvníky chystá nezapomenutelnou party ve třech jedoucích trolejbusech s živými kapelami a zpěváky přímo na palubě.
Symfonie pro uši i lék na nízký tlak. Hudební festival, na který jen tak nezapomeneš. Pokud se rozhoduješ zavítat poprvé, garantujeme ti unikátní zážitek, který jen tak nikde jinde nezažiješ.

Trolejbusy
Přesvědč se sám, jaké to je, projet se v trolejbuse houpajícím se v rytmu hudby za nechápavých pohledů kolemjdoucích. Bohužel, dokážeme svézt jen 300 lidí, tak to neprošvihni a sleduj nás na sociálních sítích, kde tě budeme informovat o prodeji lístků.

Koncerty
Celý festival se odehrává ve třech blocích. První zahrají kapely na točně ještě před výjezdem trolejbusů, poté v samotných trolejbusech a pokud toho nebudeš mít dost, tak tě dorazí neméně dobrá afterparty.

Interpreti
Je jedno, jestli jsi milovník klidného jazzíku, nebo raději kalíš na pořádný rock – na Busfestu si určitě přijdeš na své! Zkrátka náš žánr není limitovaný ničím a nikým, takže se zde dočkáš pořádné husí kůže a popraskaných bubínků z kvalitní muziky interpretů jako jsou Tata Bojs, MC Gey nebo The Atavists.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 10. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava
Kafé Zámek ve Zlíně

Kafé Zámek ve Zlíně

Zlín, Východní Morava