Úvod > Kalendář akcí > Busfest – ujetý hudební festival v trolejbusech
Busfest - ujetý hudební festival v trolejbusech
"> "> "> "> ">
4.6.
+ Přidat foto
Festivaly

Busfest – ujetý hudební festival v trolejbusech

Kdy 4. červen 2021
Již 12. ročník ujetého hudebního festivalu rozproudí ulice Zlína v pátek 4. června 2021. Roztočíme kola Busfestu a ty můžeš být u toho! Přidej se na Facebookovou událost, ať ti nic neunikne a ať stihneš omrknout náš jízdní řád.
Symfonie pro uši i lék na nízký tlak. Hudební festival, na který jen tak nezapomeneš. Pokud se rozhoduješ zavítat poprvé, garantujeme ti unikátní zážitek, který jen tak nikde jinde nezažiješ.

Interpreti
Na Busfestu se tě nikdo neptá, jaký hudební žánr posloucháš, důležité je milovat hudbu! Koho si budeš moct poslechnout letos ti ještě neprozradíme, tak pečlivě sleduj náš jízdní řád.

Trolejbusy?
Že není možné se teď projet v trolejbuse houpajícím se v rytmu hudby za nechápavých pohledů kolemjdoucích? V online světě je možné vše! Tento ročník, nemáme omezenou kapacitu, takže svést se může opravdu každý. Tak to neprošvihni!

Koncerty
Celý festival se odehrává online! Nemusíš si obstarávat ty nejlepší respirátory na trhu, stát frontu na pivo a už vůbec někam cestovat. Stačí, když budeš připojený k internetu, najdeš si nás na webu a necháš se vtáhnout do elektrizujícího víru decibelů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava