!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Burza rybiček

Burza rybiček

Kdy 14. březen 2020 9:00 - 12:00 Výstavy
Burza rybiček je prodejní akvaristickou výstavou, konanou v Praze. U nás najdete přes dvacet českých a slovenských chovatelů ryb a rostlin. Odborné poradenství je samozřejmostí, dozvíte se informace z praxe chovatelů. Nakoupit můžete také ostatní potřeby pro akvaristiku nebo krmení pro své miláčky.
Zveme na prodejní akvaristickou burzu konanou 8.2.2020, (9-12hod) v areálu Chvalské tvrze v Praze 9 - Horních Počernicích v kulturním domě Stodola (1 zastávku od metra Černý Most).

Na burze pořídíte akvarijní živočichy přímo od chovatelů, krmivo, techniku a další potřeby pro chovatele.

Chovatelé a pěstitelé nebo výrobci krmiv a techniky rádi poskytnout vyčerpávající informace ohledně jimi chovaných druhů ryb, šneků, krevetek, složení krmení a spoustu dalších cenných rad v oblasti akvaristiky.

Na burze pořídíte akvarijní rybičky, krevetky a jiné živočichy přímo od chovatelů, krmivo, techniku a další potřeby pro chovatele. Přijďte se podívat, nakoupit nebo si nechat poradit od zkušených chovatelů.

Pro milovníky krevetek, bude na burze rybiček odborník na krevetky se svým širokým sortimentem.

Vystavovatelé rybiček, budou tuto sobotu mimo jiných nabízet překrásné samce Bojovnic pestrých, téměř zapomenuté Cryptoheros spilurum, velmi vzácné Cryptoheros myrnae, mečovky v nejrůznějších barevných formách, halančíky, divoké živorodky, L-sumce a mnoho dalších druhů akvarijních rybiček.

Krmivo pro Vaše miláčky můžete na Burze rybiček pořídit jak živé, mražené tak sušené. U nás najdete jak dovozce krmiv, tak i samotné výrobce jako je Exot Hobby a jeho prvotřídní krmiva řady SAK.

Akvarijní techniku, doplňky a chemii bude nabízet specialista v oboru.

Na své si samozřejmě přijdou i ti co chtějí aby se jim akvárium krásně zelenalo, akvarijní rostlinky u nás nabízí hned několik různých vystavovatelů a je z čeho vybírat!

Parkování v areálu nebo okolních ulicích zdarma.

Vstupné je 40,- Kč , ZTP a děti do 15 let v doprovodu zletilé osoby mají vstup zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 2. 2020