!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně
Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně
"> "> "> "> "> ">
1.12.
23.12.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně

Kdy 1. prosinec 2020 10:0023. prosinec 2020 20:00
Z vrcholu 33 metrů vysokého vyhlídkového kola uvidí návštěvníci nad střechy starého Brna, dohlédnou na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Jízda trvá minimálně pět minut.

V letošním roce pro vás chystáme již pátý ročník adventních trhů v parku na Moravském náměstí, které proběhnou podle platných vládních opatření. I letos tento prostor osvětlíme, zútulníme a zkrášlíme tak, jak se na adventní čas sluší. Doufáme, že se tu budete cítit příjemně, občerstvíte se, prožijete hezké chvíle a něco si nakoupíte.

Věříme, že si na nich najde to své celá rodina – od dětí až po babičky a dědečky – všichni jsou vítáni! Nejen u stánků, ale i u dobré muziky, na divadle a dalším programu.

Ruské kolo je hlavní dominantnou adventních trhů na Moravském náměstí v Brně. V kabinkách, které jsou osvětlené, se sveze najednou až 144 lidí. Jedna jízda bude stát 100 Kč a potrvá pět až deset minut. Provozní rychlost kola je 3 - 3,5 km /hod.

Z bezpečnostních důvodů není možné brát si do kabinky psa, byť malého.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 11. 2020

Ubytování a restaurace v okolí