Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Brunch – rozloučení s prázdninami
Brunch - rozloučení s prázdninami
Gastronomické akce

Brunch – rozloučení s prázdninami

Přijďte si do luxusního Hotelu Savoy s rodinou a přáteli vychutnat nedělní brunch plný báječných specialit, které pro vás připravil šéfkuchař Petr Patočka se svým týmem.
Nedělní brunch se bude konat na rozlehlé terase nově otevřeného prostoru Hotelu Savoy – Savoy Lounge, s dechberoucím výhledem na Prahu, Petřínskou rozhlednu a Strahovský klášter.

V ceně je zahrnuta neomezená konzumace, welcome drink, program pro nejmenší (zdobení cupcakeů s šéfkuchařem Petrem Patočkou, kouzelník, dětský koutek), parkování v hotelové garáži, odvoz Váš i Vašeho vozu a živý klavírní doprovod.

V případě nepříznivého počasí se bude brunch konat v prostorách Restaurantu Hradčany s unikátní otevírací střechou.

Provozovatel

Hotel Savoy

Keplerova 6/218
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 605 295 208
Email:
restaurantdivisio...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelsavoypra...
WWW:
www.hradcanysavoy...
GPS:
50,088167 14,388358
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 290 Kč

Snížená cena: 590 Kč

Poznámka:Děti do 5 let zdarma Děti nad 5 let za snížené vstupné

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – Bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Strahově

Strahovský betlém vytvořil – po pádu komunismu a vrácení kláštera premonstrátům – na prosbu opata Michaela Josefa Pojezdného Jan Florian (1921–2007). Letos je betlém k vidění od 24. prosince 2022 do 8. ledna 2023.
Praha, Praha

Komentovaná prohlídka Strahovské knihovny

Komentovaná prohlídka nádherných barokních interiérů strahovské klášterní knihovny.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel Panny Marie Královny andělů (Loreta)

Odhaduje se, že nejstarší postavy betlému mohly vzniknout už ve 2. čtvrtině 18. století, zřejmě zásluhou jednoho bratra kapucína. Ten údajně betlém vytvářel 10 let. Lze předpokládat, že soubor byl zhotoven v českém prostředí autorem dobře obeznámeným s tradicí neapolských kašírovaných betlémů.
Praha 1, Praha

Betlémské putování z kláštera do Lorety

Nechte se provést přes tradici barokních betlémů až do ticha kapucínského kláštera!
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Muzeum miniatur v Praze

Objevte mikrosvět složený z 19 uměleckých děl Vladimíra Kazariana viditelných jen pod mikroskopem. Jedná se o výtvory tak malé, že nejdou zhlédnout pouhým okem, ale jen pomocí zvětšovacích čoček.
Praha 1, Praha

Černínský palác a zahrada v Praze

Zahrada Černínského paláce v Praze, kde sídlí ministerstvo zahraničí, bývá v hlasvní turistické sezoně přístupná veřejnosti. Původně barokní zahrada byla vybudována na konci 17. století významnými architekty tehdejší doby. V 19. století byla zahrada přeměněna do podoby anglického parku.
Praha 1, Praha

Výstava českých i světových umělců v Galerii Miro

Do kostela svatého Rocha na Strahovském nádvoří v Praze se vydejte za uměním, které nabízí Galerie MIRO. Galerie pořádá řadu výstav, koncertů a je také známá svou humanitární činností. Přijďte si prohlédnout nejoblíbenější komerční galerii v Praze.
Praha 1, Praha

Loretánské náměstí v Praze

Náměstí na Hradčanech mezi Pohořelcem a Hradčanským náměstím. V prostoru dnešního prostranství bývalo v 10. století pohřebiště a ve 14. století tržiště, součástí Hradčan se stal až za panování Karla IV., který město rozšířil a obehnal novými hradbami.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Malý Buddha – ve stínu Buddhy na pražském Pohořelci

Restaurace Malý Buddha na pražském Pohořelci patří k těm, které své hosty dokážou odnést daleko od vnějšího světa klidu a nespěchu. Pod soškami božstev dýmají vonné tyčinky, náladu podkresluje meditační hudba.
Praha 1, Praha

Lindner Hotel Prague Castle

Čtyřhvězdičkový Lindner Hotel Prague Castle, umístěný v historické budově ze 16. století, naleznete v klidné lokalitě a přitom v centru Prahy. Hotel v blízkosti Pražského hradu získal certifikát udržitelnosti Green Sign.
Praha, Praha

Kdo nebyl v Pekle, nezná Prahu

Restaurant se nachází v původních prostorách vinného sklepa řádu Premonstrátů na Strahově. Restaurace Peklo je unikátním místem v původních prostorách jeskyně z 12. století. Užijte si ji při romantické večeři ve dvou. Každý den živá jazzová kapela!
Praha 1, Praha

Halabalacafe

Nekuřácké kavárna s dětským koutkem a zahrádkou s průlizkou a pískovištěm, ve kterém se budou cítit dobře jak rodiče, tak jejich děti.
Praha 6, Praha