Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Brunch na lodi Bohemia Rhapsody
Brunch
Gastronomické akce

Brunch na lodi Bohemia Rhapsody

Nepropásněte skvělý gastronomický zážitek – nedělní brunch na lodi Bohemia Rhapsody.
Prožijte tak trochu jinou neděli a vyplujte s rodinou či přáteli na nedělní brunch na lodi. Plavba v délce 2,5 hodiny pluje širším historickým centrem Prahy, které si díky tomu krásně prohlédnete.

Po celou dobu plavby si můžete pochutnávat na dobrotách podávaných formou teplého a studeného bufetu. Čeká Vás také neomezená konzumace rozlévaných vín, točeného piva Plzeňský Prazdroj 12, domácích limonád, kávy, čaje a minerální vody. Na lodi Vás uvítáme sklenkou Prosecca.

A pokud patříte mezi vegetariány, můžeme nabídku pokrmů přizpůsobit i vám.

Provozovatel

Prague Boats s.r.o.

Dvořákovo nábřeží
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 724 202 505
Tel.:
+420 605 700 007
Email:
info@pragueboats.cz
WWW:
www.prague-boats....
GPS:
50,092938 14,421350
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 490 Kč

Snížená cena: 990 Kč

Poznámka:děti ve věku do 5 let zdarma

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Silvestr v Praze na lodi

Ještě nevíte, kam vyrazit oslavit Silvestr 2022? Zkuste oslavit netradičně poslední den v roce na palubě parníku. Čeká Vás Silvestrovský program s živou hudbou a půlnočním ohňostrojem. Z parníku budete mít krásný výhled na osvětlenou sváteční Prahu.
Praha 1, Praha

Dagmar Pecková a Musica Bohemica: Exaltatio

Večer plný nejkrásnějších českých, moravských a evropských vánočních koled a písní v podání Dagmar Peckové a souboru Musica Bohemica pod vedením Jaroslava Krčka.
Praha 1, Praha

Dagmar Pecková a Musica Bohemica: Exaltatio

Večer plný nejkrásnějších českých, moravských a evropských vánočních koled a písní v podání Dagmar Peckové a souboru Musica Bohemica pod vedením Jaroslava Krčka.
Praha 1, Praha

Vlastenecké ozvěny

Mezinárodně respektovaná violistka Jitka Hosprová a mladá polská houslistka Maria Machowska, debutující po úspěchu v Carnegie Hall, Disney Hall či moskevské soutěži P. I. Čajkovského v Praze.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Projížďka Prahou na palubách lodí Evropské vodní dopravy

Každodenní hodinové projížďky i projížďky s plným restauračním provozem a kulturním programem vám umožní spatřit během plavby od Čechova mostu historické jádro Prahy – Karlův most, Národní divadlo, Malou Stranu a Hradčany – z těch nejneobvyklejších pohledů.
Praha 1, Praha

Plavba na Vltavě na lodi Bevents s rautem sněz co můžeš

Znáte Prahu i z hladiny Vltavy? Pokud ne, nebo si chcete takový pohled zopakovat. Zakupte si vstupenky na plavby, které pro vás pořádají Lodě Bevents. 2hodinové plavby s nabídkou rautového pohoštění stylem All you can eat – sněz na co máš chuť a co můžeš.
Praha 1, Praha

Dvořákovo nábřeží v Praze

Dvořákovo nábřeží probíhá od ulice Na rejdišti k Čechovu mostu na náměstí Curieových. představuje významnou dopravní komunikací, i když stojí stranou turistického centra.
Praha 1, Praha

Vyhlídkové plavby v Praze s WiFi free

Pokud máte zájem o vyhlídkové plavby po Vltavě, parníky Premiant City Tour jsou ideální volbou. Parník Classic River navíc nabízí všem cestujícím bezplatné připojení k internetu.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Field na Starém Městě pražském

V samém srdci Starého Města pražského, uprostřed Foglarových "Stínadel" najdete na rohu ulic Kozí a U Milosrdných restauraci Field. Zakládá si na původních farmářských sezónních surovinách, přírodních postupech a tradičních receptech v netradičním pojetí.
Praha 1, Praha

Elements Restaurant na Rašínově nábřeží

Elements Restaurant Prague je zcela nová restaurace, která se nachází v prostorech rekonstruovaného hotelu The President Hotel Prague. Menu restaurace Elements vychází z moderní italské kuchyně, která si ponechává tu nejdůležitější charakteristiku – tedy svou jednoduchost a lehkost.
Praha, Praha

Restaurace AsianTemple

V restauraci Asian Temple v Bílkově ulici č. 13 poblíž rušné Pařížské ulice si vychutnáte nejlepší asijské pokrmy.
Praha 1, Praha

Kavárna Anežka

Anežka se ukrývá přímo v komplexu kláštera Na Františku, zvaného Anežský. Úchvatný gotický komplex, jehož součástí jsou také prostory Národní galerie, tak nově od sezony 2022 doplňuje místo, kde si lze vychutnat kávu, drink a něco k snědku.
Praha, Praha