Úvod > Kalendář akcí > Brno Revival - festival rychlosti mezi pavilony v Brně

Brno Revival - festival rychlosti mezi pavilony v Brně

Kdy 20. červen 2020 Festivaly
Brno Revival • festival rychlosti mezi pavilony je společenský sportovní podnik, který představí ušlechtilou krásu sportovních a závodních vozidel v pohybu.
PROGRAM LETOS BEZ JÍZD
Do jednoho dne bychom jen těžko naskládali všechny jízdy a jezdce, tak aby si svůj čas na dráze patřičně užili. Stavět celou trať pro jednodenní akci by navíc bylo neúnosně drahé. Proto jsme se rozhodli, že letos bude BRNO REVIVAL pouze výstava, sraz a také burza.

PRO KOHO REVIVAL BUDE?
Jsme moc rádi, že většina ze stálých účastníků, se kterými jsme o našem plánu mluvili, je nadšená. V současné situaci je zázrak, že vůbec nějaká akce takového rozsahu bude moci proběhnout. Slíbit vám můžeme, že všechny jedinečné stroje, na které jste byli zvyklí z předchozích ročníků, letos uvidíte znovu. Jen nebudou v pohybu. Zároveň můžeme prostor, který obvykle zabírá dráha, využít pro velký sraz. BRNO REVIVAL je tak otevřený pro všechny majitele historických a klasických vozidel – aut i motorek – kteří se chtějí potkat se svými přáteli a zároveň poprvé po neplánovaně dlouhé zimní přestávce ukázat své stroje na veřejnosti.

BUDE BURZA?
Bude! Ze všech stran slyšíme, že letos na jaře žádná pořádná nebyla. A že kvůli tomu spoustě lidí stojí práce na autech a motorkách. Proto pro vás chystáme největší burzu od počátku roku a jsme si jistí, že se na ní sjede většina vystavovatelů a prodejců, kteří letos museli oželet ostatní jarní akce.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 5. 2020