!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Veřejné čtení Bible - akce v Denisových sadech
Veřejné čtení Bible - akce v Denisových sadech
">
2.4.
3.4.
+ Přidat foto
Společenské akce

Veřejné čtení Bible - akce v Denisových sadech

Kdy 2. duben 2015 12:003. duben 2015 18:00
Ve dnech 2. a 3. dubna 2015, vždy od 12.00 do 18.00 hod. proběhne v Denisových sadech pod katedrálou sv. Petra a Pavla – veřejné čtení Bible. Bude se konat na místě, kde je kolonáda s kašnou a obelisk. Ve čtvrtek 2. Dubna mezi 14. – 16. hodinou jsou plánované návštěvy významných osob Brna.
Je Bible stará kniha mýtů a bájí, která nám dnes už nemá co říct? Kdo ji napsal a proč? O čem vůbec je? Má smysl se jí zabývat? Dá se v ní vyznat? Proč je Bible největším světovým bestsellerem všech dob? V čem tkví její hodnota? Jsou pádné důkazy pro její spolehlivost? Bible je uznávaným klenotem českého i světového písemnictví, z něhož vzešla nesčetná umělecká díla veliké hodnoty v oblasti literatury, hudby i výtvarného umění. Proto můžeme Bibli bez dlouhého váhání označit za největší bestseller všech dob. Není knihy, která by se Bibli přibližovala v čase věků až do dnešních dob vůbec, jak počtem výtisků, tak rozšířením po světe. Tuto skutečnost nelze popřít. Učitel národů o Bibli napsal - "Odkazuji tobě za dědictví knihu Boží, Bibli svatou, kterou moji synové z původních jazyků do češtiny přeložili s velikou pilností.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 18. 3. 2015