Úvod > Kalendář akcí > Autokino Brno

Autokino Brno

Kdy 28. duben 2020 - 9. červen 2020 Festivaly
Protože kinosály zůstávají nadále zavřené, společnosti Kletch a Veletrhy Brno vymyslely způsob, jak potěšit filmové fanoušky. V úterý 28. dubna spouští první brněnské autokino.
Brno Autokino se nachází v prostoru za pavilonem Z a bude promítat čtyři dny v týdnu. Diváci se mohou těšit na filmy v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v sobotu. Pořadatelé lákají na aktuální české i zahraniční filmy. První týden nabídne tuzemské komedie Přes prsty a Vlastníci či americký snímek Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Do dalších týdnů se chystá i několik překvapení v podobě kultovních filmů. Program budou moct ovlivnit také diváci, a to pomocí anket na facebookových stránkách, kde si zvolí, jaký snímek by chtěli vidět.

Projekce začínají vždy ve 20 hodin. Lidé se do areálu dostanou přes devátou bránu vždy půl hodiny před promítáním. Dbáme na bezpečnost návštěvníků, proto budou stát auta dva metry od sebe. Zároveň je zakázáno vozidla v areálu výstaviště opouštět.

Vstupenka na každý film stojí tři sta korun za auto. Ve vozidle mohou sedět vždy dva lidé, nebo jedna rodina. Lístky zájemci pořídí předem přes web ibvv.cz nebo mobilní aplikaci BVV Trade Fairs. Nákup na místě nebude možný.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 7. 2020