Úvod > Kalendář akcí > Brewstock v Plzni
Brewstock v Plzni
">
8.10.
9.10.
Přidat foto
Festivaly

Brewstock v Plzni

Nádvoří Plzeňského Prazdroje se v pátek a sobotu 8. – 9. října stane dějištěm 6. ročníku oblíbeného pivně-kulturního festivalu Brewstock.
V novém plzeňském pivovaru Proud společně s pivovarem Zhůřák na počest této události uvařili speciál  Brewstock IPL: From PLZEŇ with LOVE.

Silný ležák s pořádnou porcí chmele přidaného za studena je výsledkem spolupráce sládkové Proudu Lenky Strakové s Chrisem Baerwaldtem, sládkem a majitelem Zhůřáku, což je malý řemeslný pivovar sídlící nedaleko Plzně ve vesnici Zhůř. Speciál charakterizují parametry – alkohol: 6,0 % obj., stupňovitost: 14 % EPM, hořkost: 70 IBU, barva: 15 EBC. K dispozici je v e-shopu Proud, ve vybraných pivotékách a ochutnávkových pivnicích. V Plzni je premiérově k dostání od 20. 9. ve znovuotevřeném Pivstru.

Letošní pivně-kulturní festival Brewstock představí produkci více než 20 minipivovarů, včetně pivovarů Proud a Zhůřák. Tradiční součástí programu jsou tématické besedy a diskuze s českými i zahraničními sládky či majiteli pivovarů a premiéry nejnovějších piv. Tradičně se bude degustovat jen ze skla. Novinkou bude možnost prohlédnout si pivovar Proud, který sídlí ve více než stoleté budově bývalé elektrárny v areálu Plzeňského Prazdroje. Chybět samozřejmě nebude rozmanitá nabídka výborného jídla. Vstup na festival Brewstock je zdarma.

Tradičně se můžete těšit na prezentace pivovarů, diskuze se sládky/majiteli a premiéry nejnovějších piv. Chybět nebude ani párování piva se sýry (i dalšími výbornými pokrmy) a hudba.

Vstup zdarma. 

Provozovatel

DEPO2015

Presslova 14
301 00 Plzeň
Email:
info@brewstock.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,738222 13,382270
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Martinská Osteria

Restaurace Martinská Osteria

Plzeň, Plzeňský kraj
Potrefená husa Plzeň

Potrefená husa Plzeň

Plzeň 3, Plzeňský kraj