!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Boxing Lucerna
Sportovní akce

Boxing Lucerna

Kdy 29. prosinec 2020
Dvanáctý ročník této jedinečné sportovní události opět proběhne v pražské Lucerně těsně před Silvestrem, tentokráte však výjimečně už v úterý 29.12.2020.

Výjimečný večer se jako vždy ponese v duchu 30tých let 20. století, dress code však není povinný, pouze doporučen a vítán. Galavečerem se pořadatelé vracejí k tradici první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a toho se pořadatelé drží i v roce 2020, kdy se v ringu utkají špičkoví bojovníci naší bojové scény. V minulých letech se v Lucerně utkali např. Julius Torma, Vilda Jakš, Rostislav Osička, Luboš Suda, Roman Kracík, Václav Pejsar a mnoho dalších špičkových bojovníků. A ani v roce 2020 tomu nebude jinak!

Součástí celého večera je výjimečné slavnostní zahájení a pocta jedné z vybraných legend a její následné umístění do boxerské Síně slávy.

Lucerna bude jako každý rok praskat ve švech a přítomnost na této výjimečné události se stává stále prestižnější záležitostí.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 10. 2020