Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Bohemian Taboo Road Show
SOFAah
Výstavy

Bohemian Taboo Road Show

Komponovaný program s podtitulem Jak rozvíjet erotickou inteligenci zaměřený na výtvarné umění, design, diskuzi, literaturu a performativní umění obsahující témata intimity, genderu, nahoty, sexuality a erotiky v kreativní tvorbě.
Těšit se tak můžete nejen na originální velkoformátové i menší fotografie, oleje na plátně, digitální art, unikátní design intimních pomůcek, ručně šité spodní prádlo crotchless, ale i na panelovou diskusi moderovanou spisovatelkou, básnířkou a slamerkou Annou Beatou Háblovou, na autorské čtení spoluautorky Bohemian Taboo Stories, japonskou bondage shibari, akrobatické vystoupení, burlesku a strhující světelnou, taneční show. V průběhu večera také bude příležitost si vystavená díla a merchandise zakoupit nebo objednat, na závěr programu proběhne autogramiáda.

Ze jmen můžeme jmenovat BoomCats, Sheio, Lindu Zhengovou, Mario Izmael de la Paz Roa, Silvii Kořistkovou, Mio, Lindu Vokál, Markétu Mathauser Malinovou, Scutica, Hanu Lundiakovou Stinku, Jakuba Neufusse, Annu Kopkovou, Kobayashi, Iamer, ONNA, SisterHoop Acrobatic Duo, Bohemian Burlesque, Hedonist, Sofaah, Roberta Rambouska, Martina Mulače nebo Ardent. Celým večerem bude provázet Markéta z podcastu Šimrání.

Panelové diskuze na téma "O rozvoji erotické inteligence prostřednictvím umění a nebezpečí jeho cenzury" se zůčastní kurátorka, galeristka a fotografka Bára Alex Kašparová, výtvarník MioMichal Rejzek za Bohemian Taboo. Jméno posledního hosta zveřejníme v nejbližších dnech.

18:00 – 22:00

Otevření sálu, volná prohlídka pop-up výstavy 
Hudební vystoupení Hana Stinka Lundiaková
Autorské čtení Markéty Mathauser Malinové z knihy Bohemian Taboo Stories
Vystoupení s japonským bondage uměním shibari v podání Ardent
Akrobatické vystoupení SisterHoop Acrobatic Duo
Panelová diskuse O rozvoji erotické inteligence prostřednictví umění a nebezpečí jeho cenzury
Burlesque vystoupení Bohemian Burlesque
Taneční vystoupení a laser show BoomCats 
Autogramiáda

Signal festival 2023

Jedenáctý ročník Signal Festivalu proběhne v termínu od 12. do 15. října 2023. Jeho tématem bude věda, technologie, umění a společnost. Nebudou chybět umělecké instalace, videomapingy a projekce.
Praha, Praha

Splašené nůžky

Nic, co jste dosud zažili v divadle, se nepodobá tomu, co vás čeká nyní. Splašené nůžky jsou detektivní komedie, která všude, kde byla uvedena, láme divácké rekordy. Dokonce byla opakovaně zapsána do Guinnessovy knihy rekordů mezi nejdéle uváděné činoherní tituly na světě.
Praha 3, Praha

Pro tebe cokoliv

Mateřská láska nemá žádné hranice. Takže když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte?
Praha 3, Praha

Pro tebe cokoliv

Mateřská láska nemá žádné hranice. Takže když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte?
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Palác Akropolis – centrum nezávislé kultury v Praze

Palác Akropolis, to jsou ojedinělé hudební, divadelní a výtvarné projekty. Od svého vzniku se v prostorách Paláce Akropolis neustále představují tuzemští interpreti i zahraniční špičky mnoha žánrů hudební a divadelní scény.
Praha 3, Praha

Nau Gallery v Praze – galerie současného umění

Prostor pro prezentaci současných mladých umělců vznikl z potřeby podílet se na definici aktuální výtvarné scény a jejího veřejného obrazu.
Praha 3, Praha

147. PS Galaxie – organizace pro děti s využitím volnočasových aktivit v Praze

Zabýváme se pestrou činností pro děti od 1. třídy až po žáky 9. tříd. Nabízíme oddílové schůzky každý týden, jezdíme na srazy a oddílové výlety. O letních prázdninách pořádáme tábory. Specifikem těchto táborů je cestování strojem času do různých historických epoch.
Praha 3, Praha

Galerie 35M2

Název galerie přímo souvisí s prostorovou dispozicí. Jedná se o dvě malé téměř identické místnosti vzniklé přestavbou dílny v přízemí žižkovského domu.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Akropolis

Restaurace Paláce Akropolis je oblíbeným místem nejen pro obědy, večeře a drinky, ale též pro různá jednání, schůzky, oslavy a pracovní meetingy.
Praha 3, Praha

Bukowski's Bar na Žižkově

Tak trochu netypický bar amerického majitele leží v samotném srdci Žižkova.
Praha 3, Praha

Café Pavlač na Žižkově

Bohaté snídaně, polední menu, lehké večeře, domácí dezerty, limonády z čerstvého ovoce. Bar ve tvaru ležaté osmičky, poklidná zahrádka ve vnitrobloku a místo pro současné umění Galerie 35M2. To vše a nejen to najdete v rodinné kavárně Café Pavlač.
Praha 3, Praha

Bistro 66

Dejte si drink 66 metrů nad zemí na žižkovské věži. Užívejte si nádherný výhled na prahu s úžasnou atmosférou v neformálním prostředí.
Praha, Praha