Úvod > Kalendář akcí > Bohemia Voice na Mezinárodním hudebním festivalu Petra Dvorského
Hudební a divadelní akce

Bohemia Voice na Mezinárodním hudebním festivalu Petra Dvorského

Kdy 14. srpen 2021 20:30 - 22:00
Bohemia Voice, vokální multižánrové kvarteto a Moravská filharmonie Olomouc vystoupí na 23. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského. Koncert s názvem „Máme lék“ uvede Jaromír Javůrek a zazní pod dirigentskou taktovkou indického maestra Debashishe Chaudhuriho.
 Návštěvníci se mohou těšit na filmové skladby od Ennia Morriconeho, Hanse Zimmera, hity Barbry Streisand, Karla Gotta, Marty Kubišové, písně Shallow (z filmu Zrodila se hvězda s Lady Gaga) nebo Stokrát chválím čas. Jedním z vrcholů večera bude známá árie Nessun Dorma G. Pucciniho z opery Turandot, kterou Bohemia Voice, stejně jako všechny skladby koncertu, zazpívají v aranžmá pro 4 hlasy. V průběhu večera zazní nové texty Šárky Krejčí napsané na míru pro záměr Bohemia Voice na ochranu planety Země. Jedná se například o přetextované písně Heal the World od Michaela Jacksona – Máme lék nebo A. Bocelliho Canto della terra – Píseň o Zemi a další.

Vstupenky na koncert Bohemia Voice je možné zakoupit online na stránkách festivalu nebo v síti CK TIPAtour (Třebíč, Jihlava, Znojmo, Praha), v IC Jaroměřice nad Rokytnou, recepci hotelu Zámek Valeč, pivovaru v Dalešicích nebo na večerní pokladně hodinu před začátkem koncertu.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí