!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Bohemia Apetit Fest
Gastronomické akce

Bohemia Apetit Fest

Kdy 23. květen 2020 10:00 - 19:00
První chrudimský gastro festival - sobota 23. 5. 2020 10 – 19 hod., Klášterní zahrady Chrudim. ,,200 let od narození Boženy Němcové – Jak vařily naše babičky“.
Festival chce návštěvníkům přiblížit „jak vařily naše babičky“ a mimo jiné připomenout také významné výročí, a to 200 let od narození přední české spisovatelky Boženy Němcové. Celým sobotním programem bude provázet známý televizní moderátor Láďa Hruška.

Můžete se těšit na komentované vaření žáků školy Bohemia. Příprava pokrmů proběhne za asistence Martina Paroulka (Lokál Hamburk) a Elišky Křížové (škola Bohemia). Do programu se zapojí i naši nejmenší, tedy děti. Na ně čekají soutěže, a to nejen ve vaření.

Jedním z vrcholů gastronomického sobotního dne je finálové kolo soutěže základních škol „O zlatou vařečku starosty města Chrudimi“. Zajímavá bude určitě také kulinářská show Ládi Hrušky spojená s autogramiádou, komentovaná Cooking Show, barmanská show, „tuplák na čas“ a slepá degustace vín.

Program bude doplněn o tvořivé dílničky, které připravují žáci pedagogického lycea a děti si také budou moci zaskotačit na skákacím hradu.

Těšit se můžete na zajímavé degustační porce restaurací, soutěže a posezení v nafukovací hospůdce. Přijďte s námi příjemně prožít sobotní čas.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

U Paluků

U Paluků

Chrudim, Východní Čechy
Penzion a PoloCafé U lávky v Chrudimi

Penzion a PoloCafé U lávky v Chrudimi

Chrudim, Východní Čechy