Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Kurz Bodypainting – královna plesu
Společenské akce

Kurz Bodypainting – královna plesu

Podtitulem tohoto kurzu by mohlo být Královnou plesu v pár tazích tužkou... Naučíme vás efektní líčení pomocí "obyčejných" tužek na oči, které vkusně doplní a podtrhne váš plesový look.
Chcete v době plesové sezóny opravdu zazářit? Nemusíte si pokaždé kupovat nové šaty, někdy stačí zvolit vhodné doplňky. Jedním z takových doplňků může být netradiční líčení, které může nahradit i šperky. Tužkami na oči lze vykouzlit opravdu rozmanité zdobení na vaší tváři, dekoltu či pažích. Někdy stačí pár tahů, trocha třpytek a kouzlo je hotovo.

Co se naučíte:
Zdobení může být opravdu decentní i velmi výrazné, a když bude ladit s vašimi šaty, tak výsledek bude opravdu jedinečný. Můžete si být jisté, že někoho s podobným líčením na plese nepotkáte. Tužkami na oči lze docílit zajímavých efektů a iluzí, které ještě více podtrhnou vaši krásu. Na kurzu vám poradím, jaké máte možnosti, případně pomůžu dotáhnout váš nápad až do konce.

Co s sebou:
Doneste si s sebou tužky na oči v barvě plesových šatů (případně černou – neutrální) a oční odličovač, doporučujeme také barevnou fotku šatů a šperků, které chcete mít na akci na sobě.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a mládež od 15 let. Účast na tomto kurzu nedoporučujeme osobám
s dermatologickými problémy. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je práce lektora, veškerý spotřebovaný materiál i zapůjčení všech pomůcek. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

V případě zájmu je možné si domluvit další, individuální rozšiřující lekci na míru Vašim potřebám, přáním a představám.

Provozovatel

Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život

Moravské nám. 13
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 603 965 929
Email:
info@pohyblivysva...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pohyblivysvat...
GPS:
49,199889 16,606048
 
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:V ceně kurzu je práce lektora, veškerý spotřebovaný materiál i zapůjčení všech pomůcek. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor 2023

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru pozdního jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky vyrazíte v sobotu 20. května z Velkých Pavlovic objevovat Modré hory.
Brno, Jihomoravský kraj

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Strážnicka 2023

První červnovou sobotu můžete na kole nebo pěšky objevovat krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.
Brno, Jihomoravský kraj

Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska 2023

Třetí červencovou sobotu vás na Mikulovsku čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli
Brno, Jihomoravský kraj

Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně

Z vrcholu 33 metrů vysokého vyhlídkového kola uvidí návštěvníci nad střechy starého Brna, dohlédnou na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Jízda trvá minimálně pět minut.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Brno šije – kurzy šití

Nebaví vás fast fashion z řetězců? Jste kreativní a myslíte, že sami byste se oblékli lépe? Přesto jste to nikdy nezkusili? Třeba jen potřebujete sdílenou šicí dílnu! Máme prostory, šicí stroje, know-how i kávovar – stačí, když za námi přijdete.
Brno, Jihomoravský kraj

Yoga Garden Brno

V brněnské ulici Veveří vytvořil architektonický ateliér RO AR studio pro cvičení jógy Yoga Garden Brno rekonstrukci původní postindustriální budovy. Vznikl zde čistý světlý prostor jógového studia v evropském stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Městské divadlo Brno s hudební a činoherní scénou

Ve dvou divadelních domech Městského divadla Brno působí celkem tři divadelní soubory. Divadlo disponuje činoherní a hudební scénou.
Brno, Jihomoravský kraj

Janáčkovo divadlo – operní a baletní scéna Národního divadla v Brně

​Monumentální budova Janáčkova divadla v Brně, zčásti obklopená městským parkem, určená především pro velká operní a baletní představení klasického i moderního repertoáru, byla slavnostně otevřena 2. října 1965.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna s cukrárnou Kolbaba v Brně

Historie cukrárny Kolbaba sahá až do 30. let 20. století a už tehdy se podnik těšil velké oblibě. Cukrárna nabízí posezení v elegantním funkcionalistickém interiéru a raritu mezi dortíky – dort Pohádka podle někdejšího receptu mistra cukráře Bohumíra Kolbaby.
Brno, Jihomoravský kraj

Champagne Garden Bar v Brně

Champagne Garden Bar nabízí stále nejen více než 140 druhů rumu, ale nově i výběr z originálních šampaňských vín. V nabídce nechybějí ani alko a nealko míchané nápoje.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Continental Brno

Výškový hotel Continental stojí na půdorysu písmene Y v místě, kde býval rodný dům Adolfa Loose. Stavba ke příkladem bruselského architektonického stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinařská oblast Čechy

Víno je u nás doménou hlavně na jižní Moravě, ale prozkoumat vinařské Čechy, česká vína a vše, co se kolem nich točí, stojí za to. A přišli na to i samotní vinaři, kteří se ochotně otevírají zájemcům o vinařkou turistiku. Vinařství v Čechám má nejen rostoucí kvalitu, ale i mnohosetletou tradici.
Brno, Jihomoravský kraj