Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Koncert Blue Kong
Hudební a divadelní akce

Koncert Blue Kong

Tato blues-rocková formace občas změní hráče a aranžmá, nicméně jejich hudba je stále stejně dobrá. Vlastně spíš stále lepší.. Nenechte si ujít kocert v klubu Saturnin!
Kapelu založili v roce 2010 tři piloti, kteří se poznali na letišti Bubovice u Karlštejna: Kytarista a zpěvák Pavel Sobotka, baskytarista Jaromír Piskáček a bicman Jan Puky Knetl. Koncem roku kapelu doplnili Petr Firich – (sólová kytara a foukací harmonika) a finalista Superstar Michal Hudček – (vokál a klávesy) a prvé jméno kapely bylo Wet dogs.

Po půlročním angažmá odešel M.Hudček a Puky a byli nahraženi (2x) zpěvačkou a jiným bubeníkem. Kapela se v květnu 2011 přejmenovala na Blue Kong. Zpěvu se začal více věnovat – do té doby občas zpívající zvukař kapely Adam F. Dvořák.

V dubnu 2013, po čtvrtém vystoupení toho roku, se kapela rozdělila na dvě tříčlenné formace. Jedna se zpěvačkou Vlastou se snažila pokračovat více v popové muzice (jejich projekt ale brzy skončil). Rytmická sekce Jaromír a Martin se zpěvákem Adamem, (ke kterým se vrátil na čas původní kytarista P. Sobotka) pokračovala po několikaměsíční pauze více v bluesrocku.

Provozovatel

klub Saturnin

Orebitská 5
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 603 281 028
Email:
bar@saturnin.eu
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.saturnin.eu
GPS:
50,086346 14,446523
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Signal festival 2023

Jedenáctý ročník Signal Festivalu proběhne v termínu od 12. do 15. října 2023. Jeho tématem bude věda, technologie, umění a společnost. Nebudou chybět umělecké instalace, videomapingy a projekce.
Praha, Praha

Bohemian Taboo Road Show 23 – Praha

Bohemian Taboo Road Show má za cíl propojit nejrůznější profese a segmenty oborů, kteří se ve své činnosti dotýkají i oblasti se*uality, inti*ity a e*otiky a představit veřejnosti především ty tvůrce, kteří díky moderním formám cenzury a diskriminace nemohou svoji tvorbu svobodně prezentovat. 
Praha 3, Praha

Život herce

Divadelní inscenace, kterou napsal samotný osud.
Praha 8, Praha

Karlínský masopust 2023

20. ročník Karlínského masopustu. Odpoledne nabité masopustní zábavou: kapely, divadla, nejen masopustní pochoutky, karneval, průvod masek, aktivity pro děti a mnoho dalšího.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Unikněte z nukleárního bunkru

Zažijte strhující dobrodružství v atmosféře ponurých 50. let. Vloupejte se do nukleárního bunkru, vypátrejte tajné dokumenty a unikněte před agenty KGB!
Praha, Praha

Galerie Polagraph

Polagraph je prostor zaměřený na fotografii chemickou, instantní (tedy Polaroid) a klasickou analogovou.
Praha 3, Praha

Fittop Wellness Centrum Praha

K dispozici je i zkušený trenér, který nejen ochotně poradí, jak jednotlivé stroje používat, ale sestaví i individuální tréninkový plán šitý vám přesně na míru.
Praha 3, Praha

Victoria Bowling na Žižkově

Přijďte se pobavit s přáteli, rodinou nebo kolegy a zahrát si bowling s možností vyhrávat panáky. Zaměřujeme se spíše na rekreační hráče, kteří si chtějí společně zahrát a užít si zábavu nejen lámáním rekordů.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel Elf Praha

Hostel Elf je fenomenální hostel s živou, pulzující a nezapomenutelnou atmosférou. Vznikl v roce 2000 a patří mezi první celoročně otevřené pražské hostely. Prošel mnoha rekonstrukcemi a nyní nabízí velice pohodlné, čisté a komfortní ubytování.
Praha 3, Praha

Restaurace U sedláka na Praze 3

Moderní česká restaurace U sedláka nabízí posezení v příjemném prostředí, vynikající kuchyni vedenou špičkovým šefkuchařem, širokým sortimentem domácích nápojů a osobitý přístup týmu.
Praha 3, Praha

Apartmány Visit in Prague

Apartmány nabízejí kombinaci pohodlného a nadstandardně vybaveného ubytování za výhodné ceny, se všemi významnými pamětihodnostmi Prahy na dosah ruky.
Praha 3, Praha

Sou100 Žižkov

Samotné slovo „sousto“ evokuje v každém člověku kousek něčeho dobrého. Je to sousto výtečného jídla. Restauraci jsme otevřeli v roce 2018, tedy v roce 100. výročí založení republiky. Není to náhoda, na toto výročí navazujeme úctou k tradici a zároveň otevíráme současnou éru s moderní kuchyní.
Praha 3, Praha