Úvod > Kalendář akcí > Blanka Matragi v Obecním domě – výstava Timeless
Blanka Matragi v Obecním domě - výstava Timeless
"> "> ">
1.9.
31.12.
Přidat foto
Výstavy

Blanka Matragi v Obecním domě – výstava Timeless

Proslulá módní návrhářka Blanka Matragi představuje tentokrát v kulečníkových a karetních hernách Obecního domu svou tvorbu – zejména šaty, oděvní doplňky, ale také sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky, grafiky aj. Vystavena je nová módní kolekce „Návrat Fénixe“.

Světově proslulá módní návrhářka Blanka Matragi navazuje na úspěšnou výstavu z roku 2006 a opět ve spolupráci s Obecním domem představuje v Kulečníkových a karetních hernách Obecního domu svou tvorbu – zejména šaty, oděvní doplňky, ale také sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky.

Dlouhodobá výstava nazvaná Timeless, tedy nadčasová, naplňuje poslání Obecního domu ‒ návštěvníkům zprostředkovává nevšední setkání nejen s návrhářčinou tvorbou ovlivněnou kulturami ze všech koutů světa, ale často i zajímavými hosty Blanky Matragi.

Výstava Timeless je otevřena denně od 10 do 19 hodin v Obecním domě. (V době komentovaných prohlídek je výstava otevřena pouze do 18 hodin).

Prohlídky výstavy Timeless komentované samotnou Blankou Matragi, se těší obrovské oblibě. Tato možnost se naskýtá jedenkrát za měsíc, aktuální termín je vždy uveřejněn na webových stránkách autorky.

Rovněž zde najdete nejnovější kolekci Elements 2017. Zde se designérka Blanka Matragi inspirovala přírodními živly bez kterých by život na naší planetě neexistoval. Kolekce Elements je obohacena o nejnovější technologie nejen v materiálech, ale hlavně v přístupu a používání autorských inovačních nápadů v 3D efektu s iluzionistickými prvky. Dále je k vidění také sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky či grafiky.
 

Komentované prohlídky: 1.11.2019, 8.11.2019, 20.12.2019 a 3.1.2020

Komentovaná prohlídka výstavou s výkladem a v doprovodu samotné módní návrhářky Blanky Matragi. Blanka Matragi Vás provede prostory výstavy a podělí se s Vámi nejen o komentáře k jednotlivým exponátům, ale zejména o své zajímavé postřehy, které neustále shromažďuje během svých pracovních cest po celém světě.


Cena komentované prohlídky je 950 Kč za osobu. Počet míst je limitován.

Zobrazit více