Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Birell Grand Prix Praha 2016
Sportovní akce

Birell Grand Prix Praha 2016

Druhý se ulice osvětlené večerní Prahy zaplní tisíci běžců a diváků podél trati. První ze dvou závodů, adidas Běh pro ženy na 5 km, je výhradně ženskou záležitostí. Se západem slunce startuje i druhý závod Birell Běh na 10 km, který je otevřený pro všechny běžce.
První ze dvou závodů Birell Grand Prix Praha je ryze ženská záležitost. Od Obecního domu vyrazí na pětikilometrovou trať ulicemi podvečerní Prahy 2 500 nadšených slečen, dívek a dam. O hodinu a půl později vyrazí na dvojnásobnou vzdálenost také 7 500 účastníků Birell Běhu na 10 km, který je otevřen všem – předním světovým vytrvalcům, mužům, ženám, amatérským i výkonnostním běžcům. Prověřte pověstnou rychlost pražské trati na vlastní kůži a vychutnejte si běh večerní Prahou!

Jak si užít Birell Prague Grand Prix?
Pondělí, 5. září – sobota, 10. září 2016 – Grand Prix Expo
Sobota, 10. září 2016 – adidas Běh pro ženy 5 km, Birell Běh na 10 km, Marathon Music Festival

Kategorie

  • adidas Běh pro ženy 5 km
  • adidas týmový běh na 5 km
  • Birell Běh na 10 km
  • Birell Běh týmové běhy

V Running Mallu jsou pro ás celý týden od 5. – 9. 9. připraveny běžecké tréninky, které vám pomůžou se po prázdnínách cítit lépe.

5. 9. 18:30 běžecký styl a balanční půlhodinka
6. 9. 18:30 intervaly (4 x 200 m, 4 x 300 m, 4 x 400 m)
7. 9. 7:00 Funkční trénink
7. 9. 18:30 Běžecká škola Prahy 7
7. 9. 19:30 Běžecká jóga
8. 9. 18:30 Volný běh a styl
9. 9. 18:00 Předzávodní rozcvička

České vánoční trhy na náměstí Republiky

Kouzelné vánoční trhy s krásně navrženými dřevěnými domky probíhají na různých pražských náměstích. Vánoční trhy na náměstí Republiky začínají 24. listopadu 2022 a potrvají do 24. prosince 2022. Bude otevřeno každý den od 10 do 19 hodin.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Josefa na Novém Městě

Betlém v tomto kostele kapucínského řádu je řezbářské dílo připisované rodině pana Josefa Chocholy (1866–1918) z Příbrami, který se později přestěhoval do Prahy na Smíchov.
Praha, Praha

Český ples v Obecním domě

Zažijte neopakovatelnou atmosféru nádherného plesu a vychutnejte si noblesu programu, prostor a pohoštění.
Praha 1, Praha

iMucha: slavná sbírka v pohybu v Obecním domě – unikátní výstava A. Muchy

Zhruba po sedmi letech se milovníci díla Alfonse Muchy, velikána české secese, mohou těšit na další unikátní kulturní zážitek. Na stejné místo, do pražského Obecního domu, se vrací slavná sbírka jeho díla, kterou v minulosti zkompletoval světový tenista číslo 1 Ivan Lendl.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Lucytours – objev s námi krásy Prahy

Pěší túra Prahou s průvodcem od zavedené společnosti specializující se na privátní túry od roku 1997. Ukážeme vám Staré Město včetně Židovské čtvrti, přejdeme Karlův most, projdeme si malebné uličky Malé Strany a nakonec navštívíme Pražský hrad.
Praha 1, Praha

Výprava Za strašidly Starého Města

Staré Město Pražské se jenom hemží strašidly, duchy, bezhlavými rytíři… Že jste ještě žádné nepotkali? Buď nevíte, kam se dívat, nebo jste jen neměli štěstí… Procházka pro rodiny s dětmi o legendách Starého Města Pražského, úkoly pro děti během procházky.
Praha 1, Praha

Chytrá zábava – poznejte město jinak

Poznávání měst může mít mnoho podob. Chytrá zábava má pro vás program na celé hodiny. Díky ní se projdete, provětráte hlavu, ale i mozkové závity a zažijete jiný druh šifrovacích her – bez omezení časem. Bude jen na vás, kdy se na cestu vydáte a jak dlouho vám zabere.
Praha, Praha

Rodinné zábavní centrum Hrad Zábavy

Hrad Zábavy je rodinné zábavní centrum pro děti a jejich rodiče, kde se dá příjemně strávit volný čas. Park se skládá z velkého množství atrakcí, zábavných hracích automatů, umělecké dílny a kavárny. Centrum je od 1. června 2012 dočasně UZAVŘENO!
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kings Court

Zveme vás na setkání nejen s Prahou, historií a současností, ale i s novým životním stylem. Díky hotelu Kings Court objevíte nejen úžasnou kulturu a architektury Prahy, ale také pulzující, kosmopolitní metropoli nabízející zábavu i skvělou gastronomii.
Praha 1, Praha

Tasty Garden Palladium

Přijďte si vychutnat skvělé jídlo do food courtu v nákupním centru Palladium.
Praha 1, Praha

Americký bar v Obecním domě v Praze

Americký bar na vás jistě zapůsobí neopakovatelnou atmosférou, ve které si můžete vybírat ze široké nabídky koktejlů, špičkových destilátů nebo šampaňského. Americký bar je nejstarším barem v Praze a druhým nejstarším barem v Evropě.
Praha 1, Praha

Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace je uzavřena.
Praha 1, Praha