Úvod > Kalendář akcí > Bioslavnosti
Bioslavnosti
"> "> "> Bioslavnosti
16.7.
Přidat foto
Festivaly

Bioslavnosti

Firma PROBIO s.r.o. Staré Město pod Sněžníkem zve na tradiční festival dobrého jídla a pití v biokvalitě... se spoustou zábavy, hudby a příjemných hostů... Začínáme v sobotu 16.7.22 v 10:00 v areálu firmy ve Starém Městě...
Jako moderátor se na vás již těší Jirka Mádl, známý herec, režisér a scénárista, jehož účast slibuje příjemnou zábavu pro všechny. Ani hosté nezůstanou pozadu. Určitě vás potěší Hanka Zemanová, autorka mnoha knih o zdravém vaření a životním stylu a Lukáš Roubík, zakladatel Institutu Moderní Výživy a autor nejprodávanější české knihy v oblasti sportovní výživy Moderní výživa ve fitness a silových sportech.

Celý den bude pro děti k vyřádění dětský koutek, kde je jako obvykle čeká spousta atrakcí a zábavy. Mimo jiné i lanová dráha, skákací hrad, šplhání po stromech. Pro děti budou připraveny také výtvarné dílničky, kde si budou moci vyrobit například svíčku nebo náušnice.

Nejenom pro děti je určeno jedno z představení, tzv. Králičí hop, kdy králíci překonávají různé překážky. Je to taková králičí agility, ve které se dokonce pořádají závody. Také pastevečtí psi se předvedou, tentokrát při pasení husí. A při jedou se ukázat také oblíbené sovičky ze vzdělávacího centra Království sov.

A máme tu pro vás hudební program. Těšit se můžete od 15:10 na Bombarďáky, pak přivítáme v 16:30 Václava Koubka s kapelou, od 18:00 to rozjede Schodiště a po něm v 19:00 Ondřej Fencl a Hromosvod… a jako zlatý hřeb večera se ve 21:20 představí Tata Bojs…
 
23.7.
24.7.
Třídíme v přírodě – Dolní Morava

Třídíme v přírodě – Dolní Morava

Dolní Morava, Pardubický kraj
24.8.
Ivo Kahánek: Alfred Brendel 90

Ivo Kahánek: Alfred Brendel 90

Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj
3.7.
Zadáno pro housle a violu

Zadáno pro housle a violu

Králíky, Pardubický kraj
30.6.
Duo Absoluto

Duo Absoluto

Velké Losiny, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí