!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Bílý obraz
Bílý obraz
">
10.5.
16.5.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Bílý obraz

Kdy 10. květen 2021 10:0016. květen 2021 17:30
Bílý obraz je zvuková procházka po zahradě Winternitzovy vily - představení pro jednoho diváka bez přítomnosti herců. Hlas vypravěčky ze sluchátek vás provede po zahradě a skrze okna vám umožní nahlédnout nejen do Winternitzovy vily.
Procházka po zahradě Winternitzovy vily (Na Cihlářce 10, Praha 5). Délka 33 minut. Bílý obraz je zvuková procházka po zahradě Winternitzovy vily - představení pro jednoho diváka bez přítomnosti herců. Hlas vypravěčky ze sluchátek vás provede po zahradě a skrze okna vám umožní nahlédnout nejen do Winternitzovy vily, ale i do magickorealistického příběhu, který se vám začne vynořovat před očima z okolní scenerie.

Příběh nabízí pohled na Winternitzovu vilu perspektivou ženy, která k ní přichází, aby konečně pronikla do snu, jenž jí nedá spát. Jemné detaily zahrady i vybavení domu se pro ni začínají proměňovat v surreálný svět, který odráží její skrytý strach i neschopnost v něm potkat sama sebe.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 4. 2021