Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Billa pomáhá dětem
Billa pomáhá dětem
Akce pro děti

Billa pomáhá dětem

Rockeři zahrají na Benefiční akci Billa pomáhá dětem 2016 známé hity a podpoří Centrum Hájek, které propojuje poskytování sociálních a zdravotnických služeb pro děti s tím nejtěžším stupněm handicapu ve věku od 1 – 15 let.
Tři české špičkové revivalové skupiny vystoupí na charitativním koncertě na plovárně Hradiště v Plzni. Přijďte si poslechnout rockové pecky od takových legend, jako jsou Lucie, Queen a jiné. Výtěžek benefiční akce podpoří centrum rané péče pomáhající rodinám s postiženými dětmi. Koncert a dětské odpoledne se koná v sobotu 24.září od 13:00 hodin dětský program a od 18 hodin koncert. Vstupenku je možné zakoupit v předprodeji za 150 korun, na místě bude stát 200 korun.Nezisková organizace Centrum Hájek působí ve Šťáhlavech už od roku 2010. "Pomáháme rodinám s jejich velmi těžkou celodenní péčí a umožňujeme jim návrat do plnohodnotného pracovního a společenského života. Čas, který dítě stráví ve stacionáři, využíváme k intenzivní rehabilitaci a tak neustále pracujeme na zlepšení zdravotního stavu dítěte.. „„Propojení drsných rockerů a dobré věci se osvědčilo a jsem rád, že pokračuje i nadále. Rodiny pečující o postižené děti jsou ve velmi složité situaci, která je náročná psychicky, fyzicky, společensky i finančně. Každá pomoc pro ně je tak velmi důležitá“. Mediálním partnerem benefice je Kiss Proton a rádio Beat.

PROGRAM PLOVÁRNA HRADIŠTĚ:
13:00-17:30 Dětské odpoledne
• 13:00-17:00 diskotéka s Pribináčkem hraje DJ Křižík,
• 14:00-14:30 ukázka Městské Policie Plzeň
• 15:00-15:30 taneční vystoupení skupiny SPIDER DANCE COMPANY
• 15:30-16:00 ukázka profesionálních hasičů Plzeň Slovany
• 16:15-16:45 autogramiáda FC Viktoria Plzeň a Talent M.A.T.
• 16:45-17:00 taneční vystoupení breakdance

• Skákací hrad a další atrakce pro děti po celé odpoledne.
• Dále zde bude po celé odpoledne Kubíkův tvořivý koutek (výroba dortu, různé hry a malování)
• Malování pro děti na obličej, závody na koloběžkách
• Tombola o hodnotné ceny – výtěžek bude dán na pomoc dětem z Centra Hájek.

18:00-22:00 Koncert hraje Pilsen Queen tribute band, Lucie revival, O100sedm – VSTUP 200Kč na místě, předprodej 150Kč. Celý výtěžek obdrží Centrum Hájek.

Provozovatel

Billa

Majrova7
301 00 Plzeň
Tel.:
+420 774 983 235
Email:
michal.cechura@se...
WWW:
www.facebook.com/...
GPS:
49,727823 13,374048
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
Tipy na výlet:
Plzeň a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:18:00-22:00 Vstupné pouze na koncert od 18:00hod. VSTUP 200Kč na místě, předprodej 150Kč. Vstup jde celý na podporu Centra Hájek !

 

Časová náročnost

9,0 hodin

 
 

Smetanovské dny v Plzni 2023

Hudební festival s více než třicetiletou tradicí je významnou kulturní událostí města Plzně i celého Plzeňského kraje. Cílem projektu je prezentace hudebního umění především klasicko-romantického repertoáru a jeho kvalitní prezentace veřejnosti.
Plzeň, Plzeňský kraj

Královský košt Plzeň

Pultová degustace vín je organizována systémem all inclusiv, který umožňuje návštěvníkům ochutnat maximální množství vzorků.
Plzeň, Plzeňský kraj

Den v růžovém Plzeň

Přijďte v růžovém oblečení, nebo třeba s růžovou hlavou! Budete se skvěle vyjímat na fotografiích z akce.
Plzeň, Plzeňský kraj

Autismus na stojáka

Autismus na stojáka je zábavně osvětová akce v rámci World Autism Awareness Day. Jde již o V. ročník akce.
Plzeň, Plzeňský kraj

31. Hudební ceny Žebřík

Vyhlášení 31. ročníku proběhne 31. března opět v DEPO2015 v Plzni.
Plzeň, Plzeňský kraj

Workshop o jarních bylinách

Workshop o jarních bylinách, přírodním barvení vajec a výrobě jarního věnce.
Plzeň, Plzeňský kraj

Maker Faire Plzeň – přehlídka inovátorů a vynálezců

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Plzně! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si nevšední projekty a experimenty z oblastí nových technologií, řemesel, 3D tisku, ale i vyšívání, elektroniky, designu, dronů, modelářství a mnoho dalších.
Plzeň, Plzeňský kraj

NaplnoFest Plzeň

Síť festivalů Naplno Fest zve na další ročníky s nejlepšími interprety z české a slovenské scény!
Plzeň, Plzeňský kraj

Půjčovna kol v Plzni – bike sharing

Půjčování kol funguje prostřednictvím mobilní aplikace, kdy po Plzni je rozmístěno 80 kol v dobře dostupných místech na kole. Jedná se o bordové kolo vybavené košíkem, nosičem a třístupňovou převodovkou. Cílem je podpořit cyklistickou dopravu v Plzni.
Plzeň, Plzeňský kraj

Rozhlasové muzeum v Plzni – architektonický skvost plný historie

Budova Českého rozhlasu v Plzni byla jako jediná ve střední Evropě vybudována přímo pro potřeby rozhlasového vysílání. V padesátých letech 20. století, kdy vyrostla, byla vybavena nejmodernější technikou. Dnes jsou některé prostory přístupné jako muzeum.
Plzeň, Plzeňský kraj

MojeCafé – dětská kavárna a restaurace v Plzni

MojeCafé je dětská kavárna a restaurace v Plzni na Borech. Svoji chvilku klidu tu však nenajdou jen rodiny s malými ratolestmi, nýbrž i kolemjdoucí s chutí na oběd, studenti či kdokoliv jiný s mlsným jazýčkem.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Semlerova rezidence – dům Oskara a Jany Semlerových v Plzni architekta Adolfa Loose

Unikát mezi památkami architektury 20. století v ČR představuje byt rodiny Oskara Semlera, spolumajitele firmy na drátěné zboží, předně gramofonové jehly značky Sem. Přestože se Adolf Loos účastnil jen stanovení základní prostorové koncepce, lze interiér považovat za vrchol Loosovy činnosti v Plzni.
Plzeň, Plzeňský kraj

Cryo Plzeň

Kryoterapie je unikátní, velmi účinná metoda, kdy je tělo vystaveno extrémně nízkým teplotám (-110°C až -190°C) po dobu 1-3 minut. Vyzkoušet tuto metodu regenerace můžete také v Plzni u Borského parku.
Plzeň, Plzeňský kraj

Muzeum knihtisku a knihy v Plzni

Muzeum knihtisku v Plzni nabízí svým návštěvníkům největší a neucelenější expozici dějin tisku v České republice.
Plzeň, Plzeňský kraj

Dětské interiérové hřiště Tyjátr v Plzni

V Plzni v Doudlevcích je pro děti i rodiče otevřeno 5patrové interiérové hřiště Tyjátr, ve kterém si užijete spoustu zábavy a zdravého sportovního vyžití za každého počasí. Děti zde mohou využít množství překážek, skluzavek, lezeckých stěn a dalších atrakcí.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Kurzy potápění

Láká vás vyzkoušet nový druh adrenalinu? Tak si pojďte vyzkoušet, co to znamená být potápěčem. Vše vám ukážeme, vysvětlíme a pod vodou s vámi půjde zkušený instruktor.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Café Semler

Nově od roku 2022 můžete v Plzni zavítat na prohlídky Semlerovy rezidence podle konceptu světoznámého architekta Adolfa Loose. Nová kavárna v Semlerově rezidenci je místem pro dobrou gastronomii i relaxaci.
Plzeň, Plzeňský kraj

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový 4hvězdičkový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě.
Plzeň, Plzeňský kraj

Památník obětem zla v Meditační zahradě v Plzni

V roce 1995 předal Luboš Hruška Památník obětem zla plzeňskému biskupství, které se zaručilo, že Meditační zahrada bude vždy sloužit myšlence, pro kterou ji vytvořil a bude přístupna komukoliv – zdravému, nemocnému, mladému, starému, věřícímu i nevěřícímu.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Kavárna a bistro Ústředna DEPO v Plzni

Báječná káva, jedinečná kuchyně a neotřelé umění... to je Ústředna v DEPO2015.
Plzeň, Plzeňský kraj

Restaurace Formanka v Plzeňském Prazdroji

Budova Formanky vznikla na přelomu 19. a 20. století jako letní pavilon pro rozšíření reprezentačních prostor pivovaru. Díky jejím hrázděným konstrukcím připomíná oblíbené lázeňské pavilony.
Plzeň, Plzeňský kraj

Mely Restaurant Plzeň

Vietnamsko-thajské bistro Mely najdete přímo v centru Plzně. Vaříme se zde tradiční asijská kuchyně z těch nejlepších surovin.
Plzeň, Plzeňský kraj

Cross café v Plzni

Stylová kavárna nabízející hned několik prostorů pro vychutnávání oblíbené kávy a něčeho na zub.
Plzeň, Plzeňský kraj

Slunečnice – zdravá veganská a vegetariánská jídla

V samoobslužné jídelně se stravují zákazníci, kteří se chtějí najíst rychle a zároveň zdravě. Oceňují i to, že si mohou sami vybrat a zkombinovat jídlo podle své chuti a podle toho, jak je vzhledově naláká.
Plzeň, Plzeňský kraj