Úvod > Kalendář akcí > Běžím proti násilí

Běžím proti násilí

Kdy 24. září 2020 17:30 - 19:30 Sportovní akce
Charitativní běžecký závod na podporu projektu SOS centra Diakonie ČCE - SKP v Praze "STOP NÁSILÍ", který nabízí terapeutickou pomoc všem, kteří mají potíže se zvládáním agrese a vzteku ve vztazích.
„Agresi jako takovou zná jistě každý z nás. Způsobů, jak se s ní vypořádat, je řada. Užitečnou prevencí může být právě sport, i proto jsme se rozhodli uspořádat charitativní běh, BĚŽÍM PROTI NÁSILÍ. Chceme mimo jiné poukázat na to, že i když se občas zdá, že neexistuje řešení, lze s pomocí druhých najít cestu, jak z toho ven“, říká PhDr. Anna Stodolová, vedoucí projektu „STOP NÁSILÍ“.

Start závodu je v 17:30 hod v Oboře Hvězda v Praze 6. Závodu se mohou zúčastnit děti i dospělí. Trať je přizpůsobena tak, aby ji zvládl každý.

Registrace je probíhá na místě (16:30 - 17:15 hod, 250 Kč), v předprodeji (200 Kč), nebo je zde možnost virtuálního startovného za 100 Kč (zaplatí se startovné, ale účastník neběží).

Trasa je dlouhá 4,5 km a lze jí zdolat během nebo chůzí. Děti do 15ti let běží trasu 2.25 km, startovné 100 Kč. Na místě bude zajištěno hlídání dětí a šatna a také občerstvení pro závodníky.

Těšit se můžete nejen na zážitek z běhu, ale i na odměnu a diplom, který dostane každý účastník. Pro první tři nejlepší, z každé kategorie, jsou připraveny věcné ceny. Během závodu budou k dispozici zaměstnanci a dobrovolníci SOS centra Diakonie ČCE – SKP v Praze, jehož je projekt „STOP NÁSILÍ“ součástí. 

 
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 9. 2020