Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Beseda s Janem Kačerem spojená s promítáním filmu Údolí včel
KC Nová Beseda
Společenské akce

Beseda s Janem Kačerem spojená s promítáním filmu Údolí včel

Dne 19. 1. v 19:00 dorazte do KC Nová Beseda v Klánovicích na naši akci měsíce Beseda s Janem Kačerem spojená s promítáním filmu Údolí včel.
Vzpomínání po 48 letech od vzniku filmu na jeho natáčení, na režiséra Františka Vláčila, herce Petra Čepka, ale i na činoherní klub a na vše (téměř), nač se Jana Kačera zeptáte.

Provozovatel

KC Nová Beseda

Slavětínská 120
Klánovice
190 14 Praha 9
Tel.:
+420 602 171 623
Email:
gabriela.smerdova...
GPS:
50,096849 14,670337
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Dan Bárta – povídání o vážkách a o krajině z jejich perpektivy

Dan Bárta tentokrát v roli přírodovědce. Pojďte si poslechnout jeho poutavé vyprávění o vážkách, přírodě a ekologii. Nechte se okouzlit jejich tajemnou krásou. Těšit se můžete na jeho úžasné fotky a následnou diskuzi.
Praha 9, Praha

Jana Kirschner

Jana Kirschner míří po několika letech do Prahy a zahraje v intimním prostředí klánovické Besedy! Jediný koncert v klubu po letech.
Praha 9, Praha

Přednáška Martina Úbla

Stezka Českem je 1000 km dlouhý přechod ČR, na který může vyjít úplně každý. Přednášku vede cestovatel a spoluautor stezky a stejnojmenné knihy Stezka Českem, Martin Úbl.
Praha 9, Praha

Beerfood Újezd nad Lesy

Milovníci craftových piv, fajnšmekři, šnytaři, pivní hipsteři a štamgasti spojte se! A doražte do Újezdu nad Lesy na druhý ročník festivalu Beerfood!
Praha 21, Praha

Fitness Klánovice

Fitness centrum s jedinečným vybavením a velkou nabídkou lekcí.
Praha 9, Praha

Naučná stezka Klánovických lesem

Naučná stezka prochází rozsáhlým lesním komplexem na východním okraji Prahy. Výchozím i konečným místem je jí železniční stanice Praha-Klánovice. V místech dnešního lesa bylo v minulosti několik osad, z nichž můžeme dodnes nacházet viditelné pozůstatky.
Praha 9, Praha

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klánovicích

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Klánovicích byl postaven v letech 1911–1912, původně jako kaple Matky Boží. Klánovice měly v té době před sebou období největšího rozkvětu.
Praha 9, Praha

Přírodní rezervace Klánovický les

Klánovický les je tradičním vycházkovým místem s hustou sítí turistických i cyklotras, s okružní naučnou stezkou, dětským hřištěm a řadou odpočívadel. Kromě zajímavých přírodních scenérií březových hájků, mokřadů a lesních rybníčků, stojí za pozornost také pozůstatky zaniklých středověkých vesnic.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Čertousy Praha

Rodinný Hotel Čertousy se nachází v klidné části Horních Počernic u Podsychrovského rybníka a nabízí svým hostům pohodlné ubytování, krásnou restauraci a venkovní posezení na krytých terasách.
Praha 9, Praha

Restaurace Čertousy

Restaurace Čertousy je oblíbeným místem nejen pro obědy a večeře, ale také pro různá jednání, schůzky, oslavy a pracovní meetingy.
Praha 9, Praha

Zmrzlinový stánek Jana Černouška v Horních Počernicích

Budete-li mít cestu do pražských Horních Počernic, nesmíte minout zmrzlinový stánek Jana Černouška. Otevřený je denně mimo pondělí od jedné do šesti a nabízí řemeslnou zmrzlinu a sorbety, často netradičních příchutí.
Praha 9, Praha

Pivovarská stezka ve Středočeském kraji

Máte rádi cyklistiku? Máte rádi přírodu? Zajímá vás umění českých sládků, pivovarníků a poctivá řemeslná výroba piva? Dáte si rádi na výletech vychlazené pivo přímo v pivovaru?
Úvaly, Středočeský kraj