Úvod > Kalendář akcí > Bermuda Cup 2022 – jachtařské závody
Skupina plachetnic 1
"> Skupina plachetnic 1 "> Skupina plachetnic 2 "> Závodník "> Rozhodčí "> Kajutová plachetnice před obrátkou "> Plachetnice DOVA "> Kajutová plachetnice
2.7.
3.7.
Přidat foto
Sportovní akce

Bermuda Cup 2022 – jachtařské závody

Všechny vás zveme na 17. ročník legendárního jachtařského závodu, který se koná 2 a 3.7.2022 na Vodní nádrži Slezská Harta.
Bermuda Cup je dlouhodobě pořádaným jachtařským závodem a v roce 2022 je vypsán pro lodní třídy Finn, Evropa, Fireball, ILCA 4, Optimist a Kajutové plachetnice.

Jedná se o veřejně přístupný závod, kterého se účastní i zahraniční závodníci. K vidění bude jak okruhový jachting tak i dálkové plavby, jež závodníkům nabídnou úchvatné scenérie tamní krajiny. Pořadatelem je Yacht Club Razová z. s. 
 
Lodě jsou bodovány podle pořadí v cíli trestnými body – první loď dostane 1 bod, druhá loď 2 body třetí loď 3 body atd. Ve výsledku se pak tyto body ze všech rozjížděk sečtou a ten kdo jich má nejméně vyhrál.
 
Přijeďte a připojte se také k závodnímu pelotonu. Nebo můžete alespoň závodníkům fandit, či si užít pohodové prázdninové dny u vody.

Ubytování a restaurace v okolí

Glamp U Rozmařilého Námořníka

Glamp U Rozmařilého Námořníka

Razová, Moravskoslezský kraj
Chata Roudno

Chata Roudno

Roudno, Moravskoslezský kraj
Chata Harta

Chata Harta

Roudno, Moravskoslezský kraj
Centrum Slezská Harta

Centrum Slezská Harta

Razová, Moravskoslezský kraj