Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Benefiční výstava Tulipánový měsíc v Galerii KusKovu
Výstavy

Benefiční výstava Tulipánový měsíc v Galerii KusKovu

Benefiční výstava "Tulipánových děl", které pro občanské sdružení Amelie (poskytuje psychosociální pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým) připravili žáci a studenti pražských škol, je k vidění do 14. března v Galerii KusKovu.
Benefiční výstava "Tulipánových děl" žáků a studentů pražských škol, výstava 4.3.-14.3.2014.

Galerie KusKovu a Amelie o.s. vás srdečně zvou na benefiční výstavy tulipánů všech podob. „Tulipánová díla“ pro Amelii, která poskytuje psychosociální pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým, připravili žáci a studenti pražských škol.

Zapojte se do druhého ročníku benefičního projektu Tulipánový měsíc a zakupte tulipány v nejrůznějších podobách i jako dárkové předměty.

Strážce města – expozice ve Svatomikulášské městské zvonici

Stálá expozice ve Svatomikulášské městské zvonici.
Praha 1, Praha

Komentovaná vycházka – Bohémský svět pražských kaváren

Vydejte se s námi po stopách legendárních pražských podniků, nad jejichž kávou a vínem potřísněnými stolky trávily své dny celé generace pražských umělců a snažily se přivábit svou múzu.
Praha 1, Praha

Mikulášská v Citadele

Konec roku se blíží a Svatý Mikuláš se v doprovodu (divadelních) čertíků a andělů zase letos zastaví v Citadele. Naděluje, obdarovává, chválí i kárá...
Praha 1, Praha

Ubu v nás!

Divadelní premiéra – veřejná prezentace celoroční práce studentů II. ročníku Budilovy divadelní školy inspirovaná tématem kultovní hry Alfreda Jarryho "Král Ubu".
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Galerie KusKovu

Galerie KusKovu v Praze ve své stálé expozici prezentuje umělecké předměty, šperky a užité umění z kovu a jeho kombinací s rozličnými materiály. KusKovu představuje díla a kousky převážně českých výtvarníků, uměleckých kovářů a šperkařů, ať již zkušených, nebo začínajících.
Praha 1, Praha

Cryo Life v Praze

Centrum relaxace a regenerace organismu se zaměřením na kryoterapii a floating, které se nachází přímo v centru Prahy. Nabízí celotělovou i lokální kryoterapii.
Praha 1, Praha

Muzeum družstevnictví

Muzeum zahrnuje zhruba 300 exponátů rozličného charakteru, přehledně dokladuje vznik, vývoj a proměny, kterými prošlo české družstevnictví od roku 1847 do současnosti.
Praha 1, Praha

Objev město – dětská měststká hra

Zábavná venkovní hra pro celou rodinu.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Harmony

Turistický hotel Harmony*** v Praze nabízí služby jedinečného vstřícného personálu, bohaté snídaně a skvělou centrální polohu.
Praha 1, Praha

Grandior Hotel Prague

Grandior Hotel Prague je 5 hvězdičkový hotel výhodně situován v Prague. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.
Praha, Praha

Café Libre – kafíčko v krásném prostředí

Moderní, příjemné a nekuřácké prostředí pro odpočinek, zábavu a uvolnění.
Praha 1, Praha

Gastronomie i odpočinek v pasáži U Hájků v Praze

Celý komplex pasáže U Hájků propojuje budovy stojící v ulicích Na Poříčí 42 a Na Florenci 29 v Praze. Vznikla tak naprosto unikátní gastronomická a odpočinková zóna uprostřed rušného města. Využít můžete služeb kongresového centra, lázní, butiků i ubytování.
Praha 1, Praha