Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Benefiční koncert Smíchovské komorní filharmonie
Benefiční koncert Smíchovské komorní filharmonie
Hudební a divadelní akce

Benefiční koncert Smíchovské komorní filharmonie

Benefiční koncert Smíchovské komorní filharmonie pro Cestu domů.

Vystoupí: Smíšený pěvecký sbor ČVUT Praha, Smíchovský komorní sbor, Smíchovská komorní filharmonie, Lívia Obručník Vénosová – soprán / Roman Janál – baryton, Josef Vondráček – dirigent

PROGRAM
Ludwig van Beethoven – Egmont
Ludwig van Beethoven – Ah, Perfido!
Antonín Dvořák – Biblické písně
Antonín Dvořák – Te Deum

Vážná hudba podporuje vážné téma.

Provozovatel

Hospicové občanské sdružení Cesta domů

Bubenská 3
270 62 Praha 7
Tel.:
+420 603 247 921
Email:
vojtech.kozlik@ce...
Email:
vojta@kozlik.cz
GPS:
50,099591 14,437048
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:

Vstupenky za 250 Kč jsou k dostání zde: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha 1 Cesta domů, Bubenská 3, Praha 7 (Dobročinný obchod) nebo Boleslavská 16, Praha 3 (kancelář) Síť pražských kaváren Mamacoffee Biobeauty, Slezská 6, Praha 2 On-line rezervace: http://smikof.cz/

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Dráček Jana Kalába na budově bývalých Elektrických podniků

Na střeše bývalých Elektrických podniků na rozhraní Holešovic a Letné si všimnete šmoulově modrého objektu – jedná o instalaci skulptury Dráček streetartového umělce Jana Kalába.
Praha 7, Praha

Farmářské trhy Heřmaňák

Trh Heřmaňák na Řezáčově náměstí, tzv. Heřmaňáku, letos po více, než měsíční pauze startuje do nové sezóny.
Praha 7, Praha

Farmářské trhy Heřmaňák

Trh Heřmaňák na Řezáčově náměstí, tzv. Heřmaňáku, letos po více, než měsíční pauze startuje do nové sezóny.
Praha 7, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Antonína Paduánského

Slovanský betlém zhotovil akademický sochař Václav Cvekl, autorem pozadí je Karel Štapfer. Historie tohoto Cveklova betlému začíná okolo roku 1904. Postupně byl betlém doplňován o krojované figurky dalších slovanských národů.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Husův sbor v Holešovicích

Husův sbor Církve československé husitské byl postaven v letech 1927 – 1937 pod vedením architekta Františka Kubelky, ve vnitrobloku domu Strossmayerova náměstí. V podzemních prostorách sboru se nachází kolumbárium.
Praha 7, Praha

Památník Šoa Praha – revitalizace nádraží Bubny

Památník ticha je projekt revitalizace nádraží Bubny v moderní prostor pro veřejný dialog o dědictví minulosti jako stigmatu dneška. Realizátorem je obecně prospěšná společnost Památník Šoa Praha o.p.s.
Praha 7, Praha

Galerie Vrstvy paměti na nádraží Bubny

Základní koncepce galerie se dotýká historického kontextu židovských transportů. Na padesát tisíc lidských bytostí vkročením do bubenského kolejiště ztratilo právo na budoucnost. Vědomí zániku, smrti nebo rozpadu životních hodnot je impulzem pro hlavní téma a galerijní záměr.
Praha 7, Praha

Bývalá budova Elektrických podniků v Holešovicích

Na konci roku 2021 byla dokončena rekonstrukce jedné z nejvýznamnějších funkcionalistických památek, budovy Elektrických podniků v pražských Holešovicích. Stavba z roku 1935 je nyní opět výstavní budovou.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Liberál v Holešovicích

V kavárně Liberál pod Letnou si můžete objednat teplé a studené nápoje a pochutiny. V dolním sále probíhají výstavy, autorská čtení a různé literární a společenské akce.
Praha 7, Praha

Restaurace Pražan

Restaurace Pražan je stylová restaurace na pražském Výstavišti s kapacitou až 250 míst a bezbariérovým vstupem. Nově zrekonstruovaný interiér Restaurace Pražan na pražském Výstavišti – Praha 7 je výjimečným místem!
Praha 7, Praha

Literární kavárna Ouky Douky Coffee v Holešovicích

Ouky Douky Coffee pod Letnou je literární kavárna s připojením k internetu, s počítači a tiskárnou. Specializuje se na snídaně, ale připravuje též polévky, sendviče, saláty, dezerty a další. Poskytuje možnost pořádání vernisáží. K dispozici je rovněž venkovní posezení.
Praha 7, Praha

Galerijní kavárna Nová syntéza

Ve Veletržním paláci v Praze je otevřená kavárna Nová syntéza, která kromě klasické chvilky nad kávou nabízí návštěvníkům galerie i široké veřejnosti výstavní prohlídku experimentálních expozic.
Praha 7, Praha