Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Benefiční koncert & Dětské odpoledne pro předčasně narozená miminka
Predcasne narozená miminka
Společenské akce

Benefiční koncert & Dětské odpoledne pro předčasně narozená miminka

Benefiční koncert a dětské odpoledne je věnován předčasně narozeným miminkům. Čeká Vás Dětské odpoledne s Dobrotetami a dále benefiční koncert se skvělými interprety jako ELIS, Megaphone a QUEENIE. Pojďte s námi podpořit dobrou věc a přitom se skvěle pobavit v krásném prostoru Žlutých lázní!

Žluté lázně v pražském Podolí ožijí v úterý 19. srpna rodičovskými a dětskými radovánkami a následně večerním koncertem v rámci benefiční akce věnované předčasně narozeným miminkům – nedouškům.

Návštěvníky čeká od 17. hod. zábavné odpoledne pro děti s bohatým doprovodným programem pod moderátorskou taktovkou Josefa Melena a Jana Čížka a večer od 19. hod. pestrá kulturní podívaná. Benefiční akce ve Žlutých lázních pro nedoušky startuje 19. srpna v 17. hod. dětským odpolednem s pestrým programem, který se po 19. hod promění v benefiční koncert.

Děti se mohou těšit na skákací hrad, výtvarnou dílničku, soutěže s krásnými cenami a malování na obličej. Maminky čeká strollering – cvičení nejen s kočárky, taneční vystoupení, dětská módní přehlídka, vizážistka a líčení zdarma, minibazárek a mnoho dalších aktivit.

Dále se můžete těšit na módní přehlídku KlaraBara spojenou s taneční show. Během celé benefiční akce bude k dispozici fotokoutek WITH LOVE – Miloslava Kunta, odkud si bude moci každý odnést památeční foto. Na večerním koncertu vystoupí ELIS – Eliška Mrázová (osmifinalistka Hlasu ČeskoSlovenska 2014) a zahrají kapely Megaphone (Cross-funk) a QUEENIE – World QUEEN tribute band – živě v původních tóninách a aranžích. Součástí programu bude také módní přehlídka CHIZIKA.

Pro rodiny s dětmi je na odpolední program vstup od 17.hod. do 18.hodin zdarma, jinak se platí vstupné 150,- Kč.

Program pro veřejnost pořádají Nadační fond Lucie Šafránkové – With Love a Dobrotety. Výtěžek bude věnován předčasně narozeným miminkům na pražská neonatologická oddělení do porodnic.

Provozovatel

Nadační fond Lucie Šafránkové - WITH LOVE

Podolské nábřeží 3/1184
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 776 603 657
Tel.:
+420 777 065 564
Email:
info@nadacnifond-...
Email:
jana.neusarova@do...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.nadacnifond-w...
WWW:
www.dobrotety.cz
GPS:
50,048210 14,413536
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

Rodinné vstupné: zdarma

Poznámka:

Pro rodiny s dětmi je vstupné do 18.hod zdarma, jinak se platí 150,- Kč.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Světla vyprávějí – vánoční výstava ve Žlutých lázních

Areál Žluté lázně v pražském Podolí se dneška proměnil ve vánoční park s názvem Světla vyprávějí. Téměř 400 tisíc úsporných led diodových žárovek až do konce roku nabídne úchvatnou podívanou, která vás zavede do předvánočního pražského parku, kde uvidíte přes 300 světelných instalací.
Praha 4, Praha

Prague Dragon Boat Festival 2023

V květnu opět hladinu Vltavy rozčeří stovky pádel.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – kostel ČCE v Braníku

Perníkový betlém bude vznikat postupně v jednotlivých rodinách členů sboru. Slavnostně ho sníme při rodinných bohoslužbách (s kázáním pro děti) na Nový rok.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Prokopa v Braníku

Od roku 1926 je v branickém kostele instalován vyřezávaný betlém jihotyrolské provenience, který dodala firma Insamt-Prinoth z Ortisei (Itálie).
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Praha 4, Praha

Úniková hra Podolské mystérium

Venkovní orientační úniková hra Podolské mystérium je určena pro celou rodinu. Hrát může až šest osob.
Praha 4, Praha

Pražský přívoz P3 Lihovar – Dvorce

Přívoz s celoročním provozem nabízí atraktivní spojení oblasti Podolí a Zlíchova, a to včetně výhodných návazností linek pozemní dopravy v zastávkách Lihovar a Dvorce.
Praha 4, Praha

Sauna Spot Dvorce – unikátní saunový svět u Vltavy

Saunový svět Sauna Spot Dvorce na břehu Vltavy vedle Žlutých lázní je jediný saunový svět umístěný v přírodě a přitom takřka v centru Prahy.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha