Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Benefiční koncert Báry Hrzánové a skupiny Condurango
Condurango
Hudební a divadelní akce

Benefiční koncert Báry Hrzánové a skupiny Condurango

Rytmus Chrudim o.p.s. Vás zve na pátý benefiční koncert, na kterém vystoupí Bára Hrzánová se skupinou Condurango. Koncert se uskuteční první adventní neděli 30. 11. v 19:00 hodin v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Čeká Vás výjimečný večer plný kvalitní hudby, která potěší Vaše srdce i bránice.
Vstupenky si můžete zakoupit od pondělí 3.11. v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi nebo v informačním centru. Cena vstupenky je 290 Kč.

Obecně prospěšná společnost Rytmus Chrudim podporuje lidi s různým typem zdravotního postižení nebo sociálního znevýhodnění. Jednou z hlavních oblastí podpory je hledání vhodného zaměstnání nebo učení se dovednostem, které jsou důležité pro samostatnější život. Nově svoje služby rozšíří na poskytování podpory v oblasti bydlení.
„Jsme velmi rádi, že nás podpoří také Nadace divoké husy tím, že výši výtěžku z koncertu zdvojnásobí. Výtěžek plánujeme použít na zavedení nové služby Podpora samostatného bydlení. Konkrétně pořídíme trezor pro cennosti uživatelů, investujeme do vzdělávání pracovníků a nakoupíme pomůcky k nácviku dovedností v domácnosti“ vysvětluje koordinátorka koncertu Božena Nováková.

Rybí jarmark v Chrudimi

Na konci října, v období výlovů českých rybníků, se na chrudimském Resselově náměstí uskuteční další ročník oblíbeného rybího jarmarku.
Chrudim, Pardubický kraj

Velikonoční jarmark v Chrudimi

Pletené pomlázky, malování vajíček, velikonoční kuchyně, hledání velikonočních vajíček, řemeslný jarmark. To vše vám nabídnou Velikonoční trhy v Chrudimi.
Chrudim, Pardubický kraj

Kateřinské posvícení v Chrudimi

Zveme vás na tradiční kateřinské posvícení, které se koná v sobotu 25. listopadu na Resselově náměstí v Chrudimi. Bude připravený tradiční trh řemeslníků a výrobců s pravou českou zabijačkou.
Chrudim, Pardubický kraj

Salvátorská pouť v Chrudimi 2023

Chrudimská pouť v letošním roce proběhne v termínu od pátku 4. srpna do neděle 6. srpna 2023.
Chrudim, Pardubický kraj

Výstavní síň Chrudim v Divadle Karla Pippicha

Výstavní síň Chrudim prezentuje řadu projektů zaměřených především na současné výtvarné umění mladší a střední generace.
Chrudim, Pardubický kraj

Tvář Spasitele – do Chrudimi za zázračným obrazem Krista Salvátora

V historickém městě Chrudim je hned několik míst spojených se zázračným obrazem Krista Salvátora: původně gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, morový sloup Proměnění Páně, Novoměstská kašna, dokonce i expozice v Regionálním muzeu a Muzeu barokních soch.
Chrudim, Pardubický kraj

Rodný dům Josefa Ressela v Chrudimi

V Široké ulici ve městě Chrudim naleznete rodný dům vynálezce lodního šroubu Josefa Ressla, který zde poržil své dětství. Na domě, který je chráněn jako kulturní památka, se nachází pamětní deska.
Chrudim, Pardubický kraj

Rekreační lesy Podhůra – relaxace a adrenalin

Rekreační lesy Podhůra tvoří ucelená plocha lesů, ohraničená obcemi Chrudim, Slatiňany a Rabštejnská Lhota. Návštěvníci zde nově využijí síť turistických tras, cyklostezek a hipostezek, ale i lanové centrum a venkovní tělocvičnu.
Chrudim, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a PoloCafé U lávky v Chrudimi

Chcete se ubytovat kousek od historického centra Chrudimi a přitom mít téměř pod okny Chrudimku? Vyzkoušejte příjemné, klidné a kvalitní ubytování vhodné pro rodinnou rekreaci i pracovní pobyty.
Chrudim, Pardubický kraj

U Paluků

Zveme vás jménem rodiny Palukových do jejich restaurace U Paluků ve Filištínské ulici v malebném centru Chrudimi.
Chrudim, Pardubický kraj

Chrudimský pivovar Filištín

Chrudimský pivovar Filištín najdete ve Filištínské ulici v centru tohoto krásného města. Hned vedle skvělých podniků rodiny Paluků. Ať už je naraženo na čepu cokoliv z portfolia, může to být Světlý, Černý nebo Vídeňský ležák, ale také něco ze série svrchňáků, bude to super.
Chrudim, Pardubický kraj

Na Bídě – stylová restaurace v Chrudimi

Příjemnou atmosféru nekuřácké restaurace Na Bídě v Chrudimi ve staročeském stylu ocení zejména rodiny s dětmi, ale nechybí ani příjemná zahrádka s jezírkem, která si získá oblibu zejména v horkých letních dnech.
Chrudim, Pardubický kraj