Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Benefiční festival Play Fair
Festivaly

Benefiční festival Play Fair

V Hradci Králové se uskuteční první ročník benefičního festivalu Play Fair, který pomůže starším lidem. Organizátoři slibují zábavu pro celou rodinu od 0 do 130 let. Na šesti různých podiích vystoupí více než 60 kapel a umělců.
Umělci se vzdali nároku na honorář, aby prostřednictvím Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci podpořili konkrétní projekty pro seniory.

Návštěvníci se mohou těšit např. na Chinaski, Ondřeje Brzobohatého, Mandrage, Lake Malawi, Ready Kirken, Matěje Rupperta nebo třeba Marpo&Troublegang a zástupci Ty Nikdy Label. Z nehudební produkce mohou diváci zhlédnout např. Listování Lukáše Hejlíka, Underground Comedy, představení Šárky Vaculíkové Milena má problém nebo divadelní hru Světýlka Potmě.

Na nejmenší návštěvníky čekají pohádky od divadelního souboru Drak a spousta jiné zábavy. Společně s rodiči a prarodiči si mohou vyrobit tričko Babi a dědo, mám Tě rád nebo prostřednictvím počítačové aplikace vyzkoušet, zda se budou jednou podobat svým prarodičům. Dospělí se mohou zase obléci do speciálního obleku, který jim umožní zažít jaké to je, když už nám tělo neslouží jako zamlada.

Všichni, kdo za festivalem stojí, se snaží o jedno – aby lidé, mohli prožít stáří doma a ne v domově a jako spokojené, aktivní a plnohodnotné období života obklopeni svými blízkými. To je i cílem patnácti projektů z celé České republiky, které budou z výtěžku festivalu podpořeny.

Prostory pro konání festivalu poskytla zdarma společnost Festivalpark.

Vstupenky zakoupíte v síti Pandaticket.cz.

 

Provozovatel

PLAY FAIR FEST s.r.o. - Festivalpark HK

Letiště 38
503 41 Hradec Králové
Tel.:
+420 608 555 318
Email:
nikol@overthetop.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,241846 15,837530
 
 

Vstupné

Cena: 340 Kč

Rodinné vstupné: 580 Kč

Poznámka:Děti do 3 let, vlastníci ZTP průkazu a senioři nad 65 let mají vstup na akci zdarma.

 

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Rock for People 2023

Rock for People 2023 je hudební festival, který se uskuteční 8. až 10. 6.2023. Místem konání je Festivalpark (Hradec Králové).
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Jazz Goes to Town 2023

29. ročník mezinárodního festivalu Jazz jde městem. Prestižní hudební přehlídka mezinárodní festival Jazz Goes to Town se uskuteční od 10. do 14. října 2022.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Winter Run Hradec Králové

Kdy: 7.1.2023. Kde: Hradec Králové.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Minulé století – dvacet osobností

Expozice Minulé století – dvacet osobností se vědomě navrací k prastaré metodě založené na autorských kolekcích. K vidění jsou díla Františka Kupky, Bohumila Kubišty, Mikuláše Medka, Toyen, Emila Filly a dalších, celkem dvaceti autorů, z nichž má více než polovina vztah k regionu východních Čech.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Festivalpark Adrenalinzóna

Festivalpark Adrenalinzóna v Hradci Králové nabízí především velké variabilní paintballové hřiště. Návštěvníci mohou využít také lukostřelbu, šlapací auta, slackline, motorový skateboard, skákací boty, foukačky nebo házení hvězdic.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Mýdlárna U Dvou koček

Mýdlárna U Dvou koček v Hradci Králové nabízí originální ručně dělaná přírodní a čistě rostlinná mýdla vyráběná metodou za studena, která mýdlům umožňuje uchovat si všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v rostlinných olejích. D
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Jízda na autodromu CzechRing

Vyzkoušejte si jízdu na třetím největším okruhu v České republice s unikátním mimoúrovňovým členěním. Na CzechRingu v královéhradeckém Festivalparku si můžete zajezdit svým nebo půjčeným autem a na čtyřkolkách.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Tandemové seskoky v Hradci Králové

Tandemový seskok, to je ta nejlepší cesta, jak prožít bezpečně volný pád.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Cafe & bistro Polstrin

Denně pečeme čerstvé koláče, dorty i bábovky. Hlad zaženete skvělými pomazánkami na poctivém kváskovém chlebě, obloženými topinkami nebo krémovou polévkou.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Glamp 360

Nový glamp najdeš v areálu Parku 360.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hotel Aldis v Hradci Králové

Moderní kongresový hotel se nachází na levém břehu řeky Labe nedaleko historického centra Hradce Králové. Situován je do těsné blízkosti kongresového centra Aldis, budovy Filharmonie Hradce Králové a Aquacentra s plaveckým bazénem.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Nãplavka café & music bar

Že nelze spojit večerní hudební klub s příjemnou kavárnou a restaurací? Nãplavka v Hradci Králové právě to dokazuje.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj