Úvod > Kalendář akcí > Běh pro kuře 2019

Běh pro kuře 2019

Kdy 14. září 2019 Sportovní akce
V rámci celodenního programu na vás čeká spousty zábavy. Čekají Vás běžecké soutěže, Gladiátor race a různé atrakce. Doporučujeme tedy přijít ve sportovním a pohodlném oblečení, případně si s sebou vzít i něco na převlečení. Co je důležité si nezapomenout je dobrá nálada.
Běh pro kuře je charitativním zážitkovým během pro celou rodinu na podporu sbírky Pomozte dětem, která pomáhá dětem na celém území České republiky již 20 let. Maskotem je žluté kuře s červenobílým kruhem, které jste již možná potkali. Trasu si můžete proběhnout nebo také projít a užít si tak noční atmosféru v parku.

Nemusíte se bát, že by byla na trase úplná tma. Kromě Měsíce nad hlavou Vám na cestu budeme průběžně svítit při probíhání čtyřmi speciálními zónami. Těšit se tak můžete na hororovou, pěnovou, světelnou nebo barevnou zónu. Na běh se budete moci zkrášlit zakoupením upomínkových předmětů s tématikou Kuřete, ale třeba i barev nebo svítících tyčinek apod.

Nezáleží na tom, jak jste velcí, zda běháte s větrem o závod nebo sotva jdete jako šnek, zda jste bílý nebo žlutí, Čech nebo cizinec. Zde je důležité ukázat, že máte srdce pomáhat a zůčastníte se s celou rodinou, přáteli a kolegy z práce pro dobrou věc.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 8. 2019