Úvod > Kalendář akcí > Běh pro Jedličku
Dospělé kategorie
"> Dospělé kategorie "> Dospělé kategorie "> Dětský závod
16.6.
Přidat foto
Sportovní akce

Běh pro Jedličku

Přijďte si zaběhnout netradiční běh pro děti i dospělé s překážkovými zónami v historické části Prahy. Běh se poběží na pražském Vyšehradě a po vyšehradských hradbách. Svojí účastí podpoříte Nadaci Jedličkova ústavu.
​Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na divadelní představení „První pomoc se záchranářem Markem“ a stánek Besip se zábavným programem. Pro závodníky bude připraveno zdravé občerstvení.

Běh hlavních kategorií pro dospělé se zahájí rozcvičkou s olympijským vítězem Davidem Svobodou. Pro závodníky máme připravených několik závodních okruhů v různé délce a s různou obtížností podle věku od dětských na 80 a 150 metrů na až po ty náročnější na 3600 a 4900 metrů. Jednotlivé trasy budou obsahovat překážkové zóny, které budou symbolizovat bariéry, se kterými se denně setkávají děti a mládež s tělesným postižením

Hlavní cena Běhu pro Jedličku se bude losovat ze všech startujících dospělých účastníků bez ohledu na dosažený čas. Na výherce bude čekat osobní vůz s plnou nádrží na víkend zdarma od Auto Palace Butovice.
Zobrazit více