Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Běh pro dobrou věc – Harfandění
Sportovní akce

Běh pro dobrou věc – Harfandění

Již 3. ročník benefičního běhu pro dobrou věc s názvem Harfandění se uskuteční ve čtvrtek 3. září 2015 od 14 do 18 hodin. Stejně jako v loňském roce poputuje výtěžek do Klokánku, projektu Fondu ohrožených dětí. Součástí akce bude také Festival volnočasových aktivit pro děti.
Zúčastnit se může opravdu každý, od maminek s kočárky až po seniory. Cílem není překonávat časové rekordy, ale pomoci dětem, které to opravdu potřebují. Za každé proběhnutí nebo projití 1,6 km dlouhého okruhu kolem obchodního centra a sousední O2 areny získá nadace Klokánek od Galerie Harfa 100 Kč. Díky akci se loni vybralo 71 700 Kč. Celým odpolednem bude provázet moderátor Jan Smetana. Těšit se můžete na vystoupení kapely Ready Kirken a na mnoho dalších známých osobností, které se svým během rozhodli podpořit dobrou věc.

Kromě benefičního běhu se návštěvníci mohou těšit na zábavné soutěže a doprovodný Festival volnočasových aktivit.

Provozovatel

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
Tel.:
+420 266 055 600
Email:
info@galerieharfa.cz
WWW:
www.galerieharfa.cz
GPS:
50,104300 14,490900
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

DinoPark Praha – listopad pro děti jen za 50 Kč!

Nejen pro děti, které mají rády dinosaury, bude určitě velkým zážitkem návštěva DinoParku v Praze. Nachází se přímo na střeše Galerie Harfa, což už je samo o sobě výjimečné. Celý listopad mají navíc děti v doprovodu dospělé osoby vstupenku jen za 50 korun!
Praha 9, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Lord of the Dance 2022

Lord of the Dance oslavují 25 výročí uvedením nové show.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Inline zóna v Galerii Harfa

Inline zóna v Galerii Harfa nabízí prostor pro inline bruslení během zimního období.
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Avatar VR herna Praha

Zažijte ve virtuálním světě to, co v reálném nemůžete. Projděte se po mořském dně nebo pod nohama dinosaura. Užijí si jednotlivci, ale i celé rodiny s dětmi od 5 let až po babičku s dědečkem.
Praha, Praha

O2 Arena Praha

O2 arena, dějiště desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí, patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a od té doby každoročně přivítá přes 600 tisíc lidí.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha