!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Běh barev
Sportovní akce

Běh barev

Kdy 12. září 2020 8:00 - 16:00
Běh barev není obyčejným během na čas, ale je především zábavný rodinný běh, chůze, zkrátka, co kdo dokáže. Koupí barviček, které později můžete využít v bitvě s kamarády nebo při běhu, přispějete na děti, kterým život zkomplikovala rakovina. Přijďte je podpořit a běžet s nimi.
Běh barev není obyčejným během na čas, ale je především zábavný rodinný běh, chůze, zkrátka, co kdo dokáže. Nezáleží na věku, ale ani na způsobu přesunu ze startu do cíle, protože barvám neutečeš! Podstatou je, aby si každý mimořádné odpoledne užil a přitom udělat něco velmi záslužného, a sice přispět na charitativní účely.

Koupí barviček, které později můžete využít v bitvě s kamarády nebo při běhu, přispějete na děti, kterým život zkomplikovala rakovina. Přijďte je podpořit a běžet s nimi, protože nejenom peníze, ale hlavně zážitky jsou to, co jim opravdu chybí.

Účastníci
V Běhu barev může startovat každý zájemce. Je třeba, aby se co nejdříve zaregistroval a zaplatil startovné. Osoby 6-15 let se mohou zúčastnit akce pouze za doprovodu svých zákonných zástupců. Osoby 15-18 let musí mít ke své účasti na akci souhlas zákonného zástupce-viz. soubory ke stažení. Děti do 6 let nemusí platit startovné, ale tím jim zaniká nárok na startovní balíček.

Běžet mohou i rodiče s dětmi v kočárcích a různých vozítkách. Nikdo z účastníků ale nesmí narušovat kontinuitu běhu.

Pamatujte na to, že barvám opravdu neutečete, a i když jsou to barvy zdravotně nezávadné, potravinářské a vypratelné – především na kočárcích nemusí jít vždy zcela vyčistit.

Barvy
Barvy, které jsou použity během závodu jsou čistě přírodní, tvořené potravinářským škrobem a dají se vyprat. Nicméně doporučujeme vzít si věci, na kterých barva nevadí. Pokud chcete zachovat barvy na tričku i po závodě, stačí na něj nastříkat ocet a vyžehlit ho.

V Kongresovém sále Lázeňské kolonády budeme mít připravenou šatnu, kde bude možné si nechat své oblečení nebo batůžek.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Cucina

Cucina

Poděbrady, Střední Čechy
Pension Fontána Poděbrady

Pension Fontána Poděbrady

Poděbrady, Střední Čechy
Diamant bar & club

Diamant bar & club

Poděbrady, Střední Čechy
Hotel Park Poděbrady

Hotel Park Poděbrady

Poděbrady, Střední Čechy