ÚvodKalendář akcíSportovní akceBeactiveday v TSKH Most
Sportovní akce

Beactiveday v TSKH Most

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Ústecký kraj nebo navštivte Sportovní akce v celé ČR.
Dva dny otevřených dveří, během kterých si můžete vyzkoušet naše lekce zcela zadarmo. Máme připravené lekce pro děti i dospělé z fitness i tanečního světa.
Dva dny plné pohybu v TSKH Most a to zcela zdarma. Přidej se a vyzkoušej různé druhy cvičení.

Co vás čeká?

Pátek 22.9. 
16:30-17:30 Mini disko pro děti od 3 do 12 let
17:45-18:45 Fit dance pro juniory a mládež
18:00-19:00 Kruhový trénink pro dospělé

Sobota 23.9. 
10:00-11:00 Bodystyling 
11:00-12:00 Jóga 
12:00-13:00 StepAerobic
12:00-13:00 Twerk
13:00-14:00 Latino pro ženy 
14:00-15:00 Karibik pro ženy 
15:00-16:00 Cvičení na zdravé držení těla (SM systém)
16:00-17:00 Fit Dance 
17:00-20:00 Párové tance + tančírna
17:15-18:15 Kangoo

Pojďme si představit jednotlivé lekce:
 • Mini disco pro děti od 3 do 12 let
  • Hodina plná tance připravená pro děti přímo na míru. Veselé tanečky, taneční hry, skvělá hudba a hlavně pohyb zábavnou formou, to vše a mohem více přináší naše mini disco pro děti od 3 let.
 • Fit dance pro juniory a mládež
  • Hodinu Fit Dance protančíte na různé hudební a taneční styly. Hodina je pestrá – plná různých krokových variací i písniček. Každý si v ní najde "to svoje". Fit Dance pro juniory a mládež nabízí možnost propojení sportu, pohybu a zábavy. Cílem je, aby si každý hodinu maximálně užil, zatančil si a odešel s dobrou náladou.
 • Kruhový trénink pro dospělé
  • Pořádně si zaposilovat, zapotit se a cítit i ten poslední sval, o kterém jste nevěděli, že existuje? To je náš kruhový trénink, pojďte si užít intenzivní hodinu v našem kruhu. Kruhový trénink se zaměřuje na posílení celého těla. Tato hodina je určena pro ty, kteří na sobě chtějí pořádně máknout. Dopřej svému tělu ten pravý posilovací zážitek.
 • Bodystyling
  • Kombinace klasického aerobiku, jenž slouží k zahřátí svalů celého těla a k posilování. Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Je kombinací klasického aerobního a silového tréninku, dopřeje vám to nejlepší z obou světů.
 • Jóga
  • V lekcích hatha jógy se zaměříme na harmonizaci těla, mysli a dechu. Pomocí ásan (pozic těla) se naučíme svému tělu naslouchat a svou roztěkanou mysl zklidnit. Zbavíme se napětí a načerpáme novou energii. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky.
 • StepAerobic
  • Choreografická “spalovací“ lekce, která velmi efektivně redukuje tuky a aktivně zapojuje svalstvo dolních končetin. Jedná se o vysoce účinnou formu vytrvalostně silového aerobicu střední až vysoké intenzity zatížení. Tato lekce je zaměřená především na posílení dolních končetin a hýždí. Při cvičení dochází k větší spotřebě energie než při jiných klasických aerobních aktivitách. Hodina se skládá z choreografické kardio části, po které následuje posilovací část, při které je využíváno jak posilovacích pomůcek (činky, gumičky, overbally, flexibary), tak i váhy vlastního těla.
 • Twerk
  • Twerk je moderní tanec, který vznikl na přelomu tisíciletí z tanečního stylu Dancehall. Tento tanec využívá zadečky, kdy v podřepu dochází k ostrému pohupování pánví a to v různých variantách. Twerk je provokativní tanec určen pro pánské publikum, avšak je na každé tanečnici, jak tento taneční styl bude prezentovat. Tento tanec vám zároveň umožní spálit pořádnou porci kalorií.
 • Latino pro ženy
  • Sólové tancování převážně latinsko-amerických tanců jako je samba, cha-cha, rumba a jive. Výuka od základních kroků až po jednoduché, ale nápadité, taneční variace. V Latino Ladies je kladen důraz na správné držení těla, kvalitní techniky pohybu, přirozenost, vlastní prožitek spojený s emocemi a typický ženský projev.
 • Karibik pro ženy
  • Milujete tanec? Chcete se cítit sebevědomá a krásná při každém pohybu? Přijďte si zatančit v rytmech karibské hudby. Naučíte se salsu, bachatu, merengue i další tance. Rozviňte svou ženskost, naučte se ovládat své tělo a nechte se unést smyslností tanečních pohybů.
 • Cvičení na zdravé držení těla (SM systém)
  • Je metoda cvičení vyvinutá českým lékařem Richardem Smíškem. Metoda stabilizuje a mobilizuje páteř. Pomáhá při léčbě poruch páteře, především léčbě výhřezu meziobratlového disku, skoliózy a nezdařilých operacích. Dále pomáha léčit poruchy chůze, kloubů dolních končetin, artróze kyčle, kolene, ploché nohy, či vybočený palec. Je ideální pro kompenzaci sportovních výkonů a prevecni sportovních úrazů. Zárověň pomáhá k získání vyšší kondice.
 • Fit Dance
  • Hodinu Fit Dance protančíte na různé hudební a taneční styly. Hodina je pestrá – plná různých krokových variací a různých písniček a každý si v ní najde "to svoje". Fit Dance nabízí možnost propojení sportu, pohybu a zábavy. Cílem je, aby si každý hodinu maximálně užil, zatančil si, odreagoval se, zapotil a odešel s dobrou náladou.
 • Párové tance + tančírna
  • Efektní variace, skupinové způsoby tance a sociální forma výuky na různých úrovních vám předá ještě více lásky k tanci. Hodiny jsou vedeny zábavnou formou a už po první lekci si budete jisti svýma nohama. Pro skvělý zážitek doporučujeme přivést vlastní partnerku či partnera, máme ale pár jedinců navíc.
 • Kangoo
  • Kangoo Jumping je skvělou kardio, posilovací a rehabilitační aktivitou. Jedná se o kardio a posilovací cvičení, při kterém spálíte až o 20 % více kalorií a zároveň šetří vaše klouby, kyčle a kolena! Vhodné pro děti, dospělé, seniory, osoby s nadváhou a ty, které bolí kolena či kotníky. Díky nestabilní podrážce zapojujete i hluboké svaly (vnitřní stabilizační systém), což má za důsledek více spálených kalorií a zpevnění břišního, zádového, stehenního, hýžďového i pánevní svalstva.

Provozovatel

Taneční a fitness studio Kamily Hlaváčikové

Marš.Rybalka 1020
434 01 Most
Tel.:
+420 775 139 991
Email:
recepce@tanecnist...
Email:
a.lejckova@gmail.com
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://tanecnist...
WWW:
https://tanecnist...
GPS:
50,493433 13,642937
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Most
Tipy na výlet:
Most a okolí
 

Cena

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

24 hodin stolního hokeje

Otevřené turnaje ve třech různých stolních hokejích. V průběhu 24 hodin – od pátku 9 hod. do soboty 9 hod.
Most, Ústecký kraj

NN Night Run Most

Sobota 10. srpna 2024.
Most, Ústecký kraj

Moldavská horská dráha – vlakové spojení Ústí nad Labem – Moldava

Moldavská horská dráha (nazývaná též Teplický Semmering) je lokálkou vedoucí ze severočeské uhelné pánve až na samotný hřeben Krušných hor.
Most, Ústecký kraj

Hradozámecká noc v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mostě

Tradiční akce Národního památkového ústavu.
Most, Ústecký kraj

Mostecká slavnost 2024 v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě

Tradiční akce, pořádaná v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě. Vystoupí třicítka zpěváků a kapel, těšit se můžete i na kolotoče, přehlídku aut, soutěže, dobré jídlo a pití... a mnoho dalšího.
Most, Ústecký kraj

Aquadrom Most

Aquadrom Most je moderní vodní park otevřený v prostoru bývalého termálního koupaliště. K vodnímu dovádění slouží dva tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky i lezecká síť nad vodou.
Most, Ústecký kraj

Jungle Arena Most – dětský zábavní park a hřiště

V rodinném centru Jungle Arena v Mostě najdou děti nepřeberné množství atrakcí, herních koutků a prostoru pro hru, zábavu a pohybové vyžití. Jungle Arena je však připravena pobavit celou rodinu v každém ročním období.
Most, Ústecký kraj

Most-tyčák – obří socha v Mostě

Socha Most-tyčák, jejíž autorem je Jakub Flejšar, dominuje prostranství před nákupním centrem Central v Mostě.
Most, Ústecký kraj

Sloup se sv. Annou z náměstí Míru ve starém Mostě

Barokní pískovcový sloup vytvořil v roce 1681 italský mistr Pietro de Toscana jako upomínku na více než jedenáct set obětí morové epidemie v roce 1680. Od svého vzniku stával na Mírovém náměstí ve starém Mostě. Kvůli rozšíření dobývacího prostoru musel být přesunut a stěhoval se několikrát.
Most, Ústecký kraj

Alegorie Živlů u budovy magistrátu v Mostě

Čtyři alegorické plastiky Živlů, vytvořené k roku 1715, se původně tyčily na římse renesanční mostecké radnice. Dnes stojí na betonových soklech před Magistrátem města Mostu.
Most, Ústecký kraj

3D bludiště Most – Funpark s rozhlednou na Šibeníku

Nové 3D bludiště s rozhlednou se otevřelo na mosteckém vrchu Šibeník v samém srdci města. Prožijte zábavný den v 3D bludišti, dětském parku a vystoupejte na vyhlídkovou věž.
Most, Ústecký kraj

Jump Family Most

Centrum poskytuje zábavný a aktivní způsob trávení volného času. Návštěvníci se mohou v centru věnovat různým aktivitám, včetně volného skákání na trampolínách, hraní různých her a soutěží, provádění akrobatických cvičení.
Most, Ústecký kraj

Zámecké sady Chrámce

Pořádají zde tématické agroturistické prohlídky. Hlavním druhem ovoce, které farma produkuje jsou hrušky, které pěstuje na více než polovině výměry. Vedle ovocnářské výroby se věnují i chovu ovcí. Hlavním důvodem chovu ovcí je vypásání sadů vysokokmenů.
Most, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kapitol Most

Rodinný moderní čtyřhvězdičkový Hotel Kapitol nabízí 13 klimatizovaných pokojů různých typů. Nachází se v přímém centru města Mostu a nabízí špičkové ubytovací, gastronomické a konferenční zázemí.
Most, Ústecký kraj

Restaurace Severka Most

Restaurace Severka je známá díky kultovnímu seriálu Most, jehož hlavní hrdinové se zde pravidelně setkávají. Oblíbená je však i mezi Mostečany, kteří oceňují zdejší klasickou českou kuchyni za vstřícné ceny.
Most, Ústecký kraj

Minipivovar Most

Pivovar pod nemocnicí v ulici Žatecká vaří na 10 hl varně, s klasickou spilkou a ležáckým sklepem. Zároveň disponuje i CKT tanky pro výrobu svrchně kvašených piv. Pět základních druhů piv doplňují sezónní speciály.
Most, Ústecký kraj

Ochutnejte Mostecký kahan

Na prohlídku minipivovaru s výkladem a ochutnávkou piva se můžete vydat do minipivovaru Mostecký kahan, který najdete v restauraci Kosmos v Mostu. Návštěvník při vstupu do restaurace na vlastní oči uvidí, jak se v malém měřítku vaří pivo podle starých českých receptů.
Most, Ústecký kraj

České vinařství Chrámce – ochutnejte i košer vína

Takřka po 800 letech obnovené pěstování vína na Mostecku a největší vinice v Čechách, to je Vinařství Chrámce. Světovým unikátem je jeho metoda pěstování vína na důlních výsypkách. Jako jedno z mála domácích vinařství dokáže vyhovět velice přísným požadavkům na výrobu košer vína.
Most, Ústecký kraj

Hotel Širák

Hotel Širák se nachází v klidné okrajové části města Most na Širokém vrchu. Prostor pro odpočinek a relaxaci nabízí rozsáhlý přírodní park.
Most, Ústecký kraj

Lesní kavárna Kafáč

Součástí lázeňských budov v areálu Kyselka se město Bílina pyšní legendární lesní kavárnou, lidově zvanou Kafáč, která měla své původní místo v Praze na zemské jubilejní výstavě v roce 1891.
Bílina, Ústecký kraj

Autokemp Kyselka Bílina

Kemp se nachází vedle letního koupaliště u krásného lesoparku na Kyselce s pěkným výhledem na Bořeň.
Bílina, Ústecký kraj