Úvod > Kalendář akcí > Dny otevřených dveří fitness center po celé ČR
Dny otevřených dveří  fitness center po celé ČR
"> Dny otevřených dveří  fitness center po celé ČR
23.9.
24.9.
Přidat foto
Sportovní akce

Dny otevřených dveří fitness center po celé ČR

23. a 24. září otevřou fitness centra po celé ČR zdarma své brány veřejnosti! V rámci #BEACTIVEDAY se zapojí do projektu Evropský týden sportu a vy se můžete zúčastnit celé řady sportovních aktivit a akcí určených pro všechny.
Od dětí po seniory, od aktivních sportovců po milovníky poklidného body and mind, ale i pro ty, kteří ještě sportu nepřišli na chuť. A to zcela zdarma!

Fitness centra a další sportoviště po celé České republice nabídnou 23. a 24. září veřejnosti širokou škálu aktivit pro děti, dospělé v aktivním věku i seniory. Fitness už dávno neznamená jen zvedání činek – jde především o službu nejvyšší kvality pro každého, kdo si uvědomuje význam pravidelného pohybu v každodenním životě. Fitness není volnočasová aktivita, fitness je řešení pro zdraví a dlouhodobě udržitelnou dobrou fyzickou a psychickou kondici. A to bez ohledu na věk či zdravotní stav – sportovat může každý, a právě to chtějí pořadatelé z České komory fitness ukázat pomocí dnů otevřených dveří. Cílem akce je motivovat co nejvíce lidí, aby zařadili pohybové aktivity do svého dne a zlepšili tak svůj životní styl.
 

Provozovatel

Česká komora fitness, z.s.

Ohradské náměstí 1628/7a
155 00 Praha 5
Tel.:
+420 777 668 213
Email:
jana.hubacova@fis...
GPS:
50,037224 14,334186
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

3,0 hodiny