Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Beachvolejbalový turnaj pro libovolné páry
Beachvolejbalový turnaj pro libovolné páry
Sportovní akce

Beachvolejbalový turnaj pro libovolné páry

Beachvolejbalový turnaj pro libovolné páry.

Provozovatel

Centrum Třešňovka

Pod Třešňovkou 234
156 00 Praha 5
Tel.:
+420 602 122 355
Email:
centrumtresnovka@...
WWW:
www.centrumtresno...
GPS:
49,970778 14,383041
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

První adventní koncert s Markétou Fassati a jejími hosty

Městská část Praha 16 srdečně zve na koncert pořádaný v rámci 16. cyklu nedělních předvánočních koncertů do velkého sálu Kulturně komunitního centra Koruna.
Praha 16, Praha

Zmrazovač – Il Congelatore

Kulturně komunitní centrum Koruna srdečně zve na kultovní, komediální, operní a mafiánské drama, které je plné napětí a morálních dilemat, je prošpikováno hudebním géniem Verdiho, Pucciniho, Leoncavala, Bizeta a dalších mistrů.
Praha 16, Praha

Koncert se Štěpánem Rakem

Zveme v rámci 16. cyklu nedělních předvánočních koncertů do velkého sálu Kulturně komunitního centra Koruna, kde vystoupí kytarový virtuos Štěpán Rak.
Praha 16, Praha

Mikuláš na Fajnovém dvoře

Kulturně komunitní centrum Koruna srdečně zve nejen děti ale i dospělé na Mikuláše na Fajnový dvůr, kde se můžete těšit na vánoční koledy a písničky v podání Fajnového dětského pěveckého sboru, dále kapely Bartet, vystoupí i Petrpaslíkovo divadlo s pohádkou
Praha 16, Praha

Aktivity v okolí

Centrum Třešňovka – akce a zábava pro všechny

Zbraslavské Centrum Třešňovka nabízí curlingové firemní i soukromé akce, včetně unikátních turnajů veřejnosti. To vše pod vedením zkušených lektorů, s odborným vedením a výkladem.
Praha-Zbraslav, Praha

Kostel sv. Havla na Zbraslavi

Kostel svatého Havla je jednou z našich nejstarších církevních památek. První písemná zmínka o něm pochází z roku 1115. Stojí na vrchu Havlín, který je ve starších zápisech nazýván Osek. Kostel je původně románský, dnes v barokizované podobě.
Praha 5, Praha

Prague City Golf na Zbraslavi

Oblíbené 18jamkové hřiště, spoludesignované Alexem Čejkou, naleznete nedaleko Zbraslavi. Zdejší specialitou jsou tzv. spill offs, což jsou uměle vytvořené terénní vlny ve tvaru zubů a dále plochy s červenými písky (sandy wastes), ze kterých lze hrát, narozdíl od klasických bunkerů, jako z fairwaye.
Praha 5, Praha

Vila Vladislava Vančury na Zbraslavi

Známý český spisovatel, dramatik a režisér Vladislav Vančura vlastnil na Zbraslavi působivou vilu s minimem architektonických dekorací. Její největší chloubou jsou terasy, na kterých spisovatel často vytvářel svá literární díla.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bifé Prádelna

Milujeme kávu, máme rády společnost a proto máme malou kavárnu, kde pro vás s láskou připravujeme všechny dobroty samy, jako za časů našich babiček. Přijďte ochutnat, vybere si každý.
Praha-Zbraslav, Praha

Restaurace Škoda lásky na Zbraslavi

Světově proslulou polku složil slavný zbraslavský kapelník Jaromír Vejvoda. Napsal ji v místech, kde dnes stojí restaurace Škoda lásky.
Praha 5, Praha

Restaurace U Rytíře – gastronomie v klasickém stylu

Skvělá restaurace nabízí straročeskou kuchyni a speciality české kuchyně. Přímo před hosty se pečou selata, steaky... stačí objednat!
Praha 5, Praha

Deco Restaurace

Rodinná chorvatská restaurace vítá hosty v pražských Modřanech. Útulný interiér je čistý a elegantní, laděný do bílých a béžových tónů. Přímořskou atmosféru umocňují obrazy na stěnách a příjemná reprodukovaná hudba chorvatských muzikantů.
Praha 4, Praha