Úvod > Kalendář akcí > Beach a sport zóna
Dron view 1
"> Dron view 1 "> Občerstvení 2 "> Občerstvení "> Dron view 2 "> Volejbalový den s olympioniky "> Beach bar "> Relax pláž "> Bazének pro děti "> Zumba lekce "> Hexagonová klec "> Volejbal "> Slackline "> Boulder "> Stolní tenis "> Beach volejbalové hřiště
24.6.
24.9.
Přidat foto
Sportovní akce

Beach a sport zóna

Navštivte sportovní zónu s beach volejbalovým hřištěm v nákupním centru Metropole Zličín od 24.6. do 24.9., kde na vás čeká pravidelný sportovní program a spousta sportovních stanovišť, beach bar a relax zóna.
Nová sportovní zóna se nachází ve venkovní části u vstupu č. 3 do nákupního centra Metropole Zličín. Jedná se o unikátní letní sport zónu, která nemá v ČR obdoby a která je pro návštěvníky otevřena každý den od 24.6. do 24.9. od 9 do 21h. Kromě sportovních tréninků a aktivit pro malé i velké si přijdou na své také maminky s dětmi, milovníci hudby, i návštěvníci toužíci jen pro odpočinku a relaxu.

Čeká zde na vás plážové hřiště pro beach sporty (beach volejbal, Spike Ball), boulder balvan s kluzovkou, hexagonová klec pro házení na koš, kopanou apod., stolní tenis, slackline, a dokonce také bazének pro malé děti. Dále si na beach baru můžete vypůjčit další sportovní náčiní, jako jsou rakety na badminto, volejbalový/fotbalový/basketbalový míč, turnball, petanque, frisbee a jiné.

Vstup na hřiště mají členové Věrnostního programu Metropole Zličín 10% slevu (s kódem: METROPOLE10) a nově nabízíme 25% slevu pro držitele multisport karet (sleva s více multisport kartami se sčítá).

V odpočinkové zóně si užijete odpočinek na plážových křeslách a sedacích pytlech Fatboy, beach bar s osvěžujícími alko i nealko nápoji a chutnými jídly, letní terasu, kde se můžete koupit zmrzlinu nebo kafe.
V týdnu je pro vás připraven pravidelný sportovní a kulturní program lekcí a tréninků, např. trénink Spike Ball nebo plážového volejbalu, lekce zumby, hudební a taneční večry, či školička pro děti.

Provozovatel

Metropole Zličín

Řevnická 1
155 21 Praha 5
Tel.:
+420 226 081 540
Email:
info@metropole.cz
WWW:
https://www.metro...
GPS:
50,053858 14,288921
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Vstupné

Poznámka:Zpoplatněno je pouze beach volejbalové hřiště.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny