Úvod > Kalendář akcí > Výstava rally speciálů
Výstava rally speciálů
"> Výstava rally speciálů
14.8.
17.8.
Přidat foto
Sportovní akce

Výstava rally speciálů

Zlín a fanoušci motorismu se už chystají na 51. ročník Barum Czech Rally Zlín.
Zlín a fanoušci motorismu se už chystají na 51. ročník Barum Czech Rally Zlín. Jako první se s jejím programem mohou setkat návštěvníci obchodního centra Zlaté jablko. Už od neděle 14. srpna zde mohou obdivovat vystavené rally speciály, pobavit se ve fotokoutku nebo se zapojit do soutěže o atraktivní rally ceny. Otevřený bude také fan shop se vstupenkami a upomínkovými předměty. V průběhu rally pak do Zlatého jablka na autogramiády zavítají i přední jezdci, vítězové se zúčastní závěrečné tiskové konference.

Letošní „Barumka“ se nezadržitelně blíží. Čekání všem nedočkavým fanouškům této oblíbené rally zkrátí program, který už od 14. srpna pořádá obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Po celou dobu budou v jeho přízemí vystaveny závodní rally speciály. V průběhu závodu, od 26. do 28. srpna, pak navíc bude na náměstí před Zlaté jablkem parkovat i nová zbraň Škodovky – Škodu Fabia RS Rally 2.

Pro návštěvníky je připravena i soutěž o atraktivní ceny. Soutěžit se bude online o vstupenky na Barum Rally, knížky, VIP místa, svezení na místě spolujezdce a další věcné ceny v celkové hodnotě 25 tisíc korun.
Na místě se návštěvníci budou moci zabavit ve fotokoutku, pózovat mohou například na stupních vítězů. Otevřený bude také fan shop s nabídkou vstupenek a celé řady předmětů s motivem Barum Rally.

Setkání s rally jezdci nabídnou hned dvě autogramiády. 24. srpna od 19.30 hodin budou podpisy rozdávat jezdci hlavního závodu Barum Czech Rally Zlín, o den později od 18 hodin se podepíšou účastníci Star Rally Historic. S nejúspěšnějším posádkami se mohou fanoušci setkat v závěru rally na tiskové konferenci s vítězi závodu.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kafö Zlín

Kafö Zlín

Zlín, Zlínský kraj
Potrefená Husa Zlín

Potrefená Husa Zlín

Zlín, Zlínský kraj