Úvod > Kalendář akcí > Výstava závodních speciálů Barum Czech Rally ZlínU
Výstava závodních speciálů Barum Czech Rally ZlínU
"> Výstava závodních speciálů Barum Czech Rally ZlínU
14.8.
22.8.
+ Přidat foto

Výstava závodních speciálů Barum Czech Rally ZlínU

Kdy 14. srpen 2020 10:00 - 22. srpen 2020 18:00 Výstavy
Na jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín si fanoušci motorismu musí počkat až do příštího roku. Malou připomínku oblíbené akce ale mohou navštívit ve Zlatém jablku i teď. Od 14. do 23. srpna zde proběhne výstava.
Ve Zlatém jablku pokračuje prázdninová zábava na plný plyn. Letošní „Barumka“ sice byla odložena, ale doprovodný program, který má své pravidelné místo ve zlínském obchodním a zábavním centru, se i přesto uskuteční. A to právě ve dnech, kdy by vrcholily přípravy závodu i očekávání fanoušků. V přízemí prodejní galerie budou vystaveny závodní speciály Škoda Fabia R5 jezdce Miroslava Jakeše, Hyundai i20 R5 Ondřeje Bisaha a Ford Fiesta WRC.
 
Další atrakcí bude trenažér Richard Burns Rally. S ním je spojená i letošní soutěž, ve které budou mít účastníci za úkol porazit rally jezdce Miroslava Jakeše a Martina Březíka. Tři nejrychlejší, kterým se to podaří, se mohou těšit na svezení právě s Miroslavem Jakešem při testu jeho Škody Fabie R5 a na další věcné ceny. Dalších 37 výherců pak získá mikiny, permanentky na 50. ročník Barum Czech Rally Zlín, knihy či DVD. Soutěž probíhá do soboty 22. srpna do 18 hodin.
 
Barum Rally ve Zlatém jablku vyvrcholí v neděli 23. srpna v 17 hodin, kdy se mohou fanoušci zúčastnit besedy s ředitelem závodu Miloslavem Regnerem nebo na autogramiádě získat podpis jezdce Miroslava Jakeše. Zároveň budou vyhlášeni vítězové soutěže Poraz Jakeše a Březíka i předány ceny výhercům.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Ondráš v centru Zlína

Hotel Ondráš v centru Zlína

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava