Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Ukliďme Letňany
Obchodní centrum Letňany
Akce pro děti

Ukliďme Letňany

Chceme čisté Letňany a na pomoc s úklidem jsme si přizvali panenku Barbie a její růžový tým, který každého, kdo přiloží ruku k dílu, odmění.
Akce Barbie uklízí Letňany proběhne v sobotu 24. září v čase 10 – 16 hod. venku u vstupu od sídliště.
Potřebné vybavení na úklid bude dostupné v růžovém registračním Barbie stanu.

Zabavíme se a zároveň kolektivně uděláme dobrou věc pro naši planetu. A navíc, Barbie a její růžový tým odmění každého, kdo nám pomůže s úklidem!

Za nasbíraný pytel s odpadky obdrží každý malý pomocník nejen certifikát o absolvování úklidu ale také  krásnou hračkou od Mattela a další dárečky.

To ale není vše. My pro vás máme další překvapení a ne jedno!

Kromě jednodenního úklidu jsme si pro vás připravili během celého týdne 19. – 25. září herní zóny a výstavu panenek Barbie.Úžasnou Barbie herní zónu najdete v přízemí u food courtu a bude otevřena denně od 10 – 19 hodin. Zde si vaše děti užijí mnoho zábavy. Nesmíte si nechat ujít ani naši jedinečnou výstavu Barbie panenek. K vidění budou unikátní a sběratelské panenky Barbie a dozvíte se také spoustu zajímavých informací ze světa Barbie!

A poslední překvapením je, že po celou dobu tedy od 19. – 25. září můžete na našich soc. sítích soutěžit o krásný Barbie domeček.

Co vás čeká a nemine na akcii Barbie uklízí Letňany v sobotu 24. září?

- Registrace začíná od 10:00 hod. pod růžovým Barbie stanem před vstupem od sídliště
- U stanu budou připravené sáčky na odpadky, rukavice a drobné občerstvení
- Místo úklidu si můžete zvolit sami, doporučujeme blízké sídliště a okolí autobusových zastávek
- Za nasbíraný pytel odpadků každé dítě obdrží panenku Barbie a certifikát o absolvování úklidu
- Od 10 do 19 h bude v přízemí centra otevřena také herní zóna Barbie a k vidění bude výstava unikátních panenek Barbie

Buďme zodpovědný a naučme našich nejmenších vážit si přírodu.
Heslo této akce – budoucnost růžové je totiž v zelené!

Provozovatel

Obchodní centrum Letňany

Veselská 663
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 221 742 400
Email:
informace@oc-letn...
Email:
ivana.mateju@sezn...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.oc-letnany.cz
GPS:
50,135311 14,500218
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Mikulášská zábava plná sladkostí a kostiček

I v tomto roce do Obchodního centra Letňany zavítá Mikuláš se svými pomocníky, andělem a čertem.  Pro všechny hodné děti má připravené sladké překvapení.  
Praha 9, Praha

Vánoce s Vilíkem

Co vás nejvíc baví na vánocích? Dárky, vánoční zvyky nebo stavění sněhuláka? S mluvícím kocourem Vilíkem si užijete od každého pořádnou porci, zazpíváte si koledy a zjistíte, že to všechno může být pořádná legrace!
Praha 18, Praha

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Veletrh vědy 2023

Ocitněte se na chvíli v kůži a čase profesora Otty Wichterleho a vyrobte si silonky tak, jako se to před více než padesáti lety podařilo jemu. Zjistěte, jak funguje chytrá domácnost, nejmodernější dalekohledy či jazyková poradna.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Skialpová Testcentra Rock Point

Chtěli byste skialpinistické vybavení nejdříve nezávazně vyzkoušet? Určitě využijte tuto možnost v Test centrech Rock Point a otestujte si výbavu na vlastní kůži. Odborně proškolený personál vám ochotně poradí, které vybavení je pro vás optimální.
Praha 9, Praha

Surf Arena v Praze

Nový simulátor umělé vlny v pražských Letňanech. Zažijte nádherný pocit, kterému propadli miliony surfařů na celém světě a sjeďte si svou první vlnu! Díky simulátoru už nemusíte cestovat až k oceánu.
Praha 9, Praha

Ice Arena Letňany – 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany je moderní hokejový areál s celoročním provozem. V areálu naleznete 2 hokejové haly, fitness centrum, restauraci, sportovní obchod, půjčovnu bruslí a brusírnu.
Praha 9, Praha

Aquacentrum Letňany Lagoon

Plavecký bazén Letňany Lagoon patří k nejoblíbenějším zařízením tohoto zaměření v Praze. Vedle 25metrového bazénu zde naleznete celou řadu atrakcí, například 86 m dlouhý tobogán, zábavný bazének s masážními chrliči a tzv. divokým kanálem, bazének se vzduchovými i vodními masážemi a další atrakce.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha