!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Balfolk - zábavné tance z celé Evropy
Balfolk - zábavné tance z celé Evropy
"> ">
26.9.
28.9.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Balfolk - zábavné tance z celé Evropy

Kdy 26. září 2020 17:0028. září 2020 15:00
Zveme vás na víkendovou taneční akci, kde se tyto tance můžete naučit a zatancovat. Jednotlivé tance nás naučí zkušení lektoři Anna Ward a Mikuláš Bryan. V neděli večer se můžete těšit na tancování s živou hudbou a kapelou BAL LAB.
Balfolk jsou tance především ze severní Francie, Irska a Makedonie, které není potřeba se dlouho učit a můžete si je zatančit hned. Střídají se v něm párové, kruhové, řetězové tance. Balfolk jsou muzikanti, tanečníci a našlápnutý mejdan, který vás nenechá sedět v koutě. Hlavní je si to užít.

Víkendem nás provede taneční lektorka Anna Ward, zapálená šiřitelka tohoto tanečního směru, která radši než kroky učí, jak se hýbat, jak se potkat s hudbou a souznít s ostatními tanečníky, takže to co se naučíš budeš moct využít i jinde. V neděli večer nás pak čeká nefalšovaná balfolková párty s živou taneční hudbou kapely BAL LAB pod vedením Mikuláše Bryana, tanečního lektora, muzikanta a člena kapel BAL LAB a Ba.fnu, kteří vystupovali i na Colors of Ostrava.

Akce bude v Kaprálově mlýně v nádherné lokalitě CHKO Moravského krasu. Ubytování je na pokojích po skupinkách na postelích ve vlastních spacácích. V ceně je jídlo od sobotního oběda do pondělního oběda.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 9. 2020
Jeskyně Netopýrka

Jeskyně Netopýrka

Ochoz u Brna, Jižní Morava
Rozhledna Mokrá-Horákov

Rozhledna Mokrá-Horákov

Mokrá-Horákov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Belcredi Brno

Hotel Belcredi Brno

Brno, Jižní Morava
Hotel Velká Klajdovka

Hotel Velká Klajdovka

Brno, Jižní Morava
Penzion Starý pivovar

Penzion Starý pivovar

Křtiny, Jižní Morava