Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Bakermat v SaSaZu
Bakermat
Hudební a divadelní akce

Bakermat v SaSaZu

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Hudební a divadelní akce v celé ČR.
Originál. Toto slovo vystihuje Bakermatovu hudbu nejlépe.
Pro třicetiletého rodáka z Amsterdamu je nejdůležitější tvořit hudbu, která tu ještě nebyla. Kombinací zdánlivě nepropojitelných žánrů Bakermat vždy překvapí nejen své fanoušky, ale i kolegy. A přestože jsou jeho produkce různorodé, všechny spojuje věc, která je pro Backermata klíčová: jejich „feel-good sound“.

Lodewijk Fluttert, alias Bakermat, začal objevovat hudbu v raném mládí. Jeho rodiče – matka je operní pěvkyně a otec fanoušek soulu, funku a jazzu – mu už v dětství odhalili tajemství klasické, jazzové a soulové hudby. Tyto vlivy lze v jeho hudbě najít dodnes.

Všechno to začalo v roce 2012, kdy se Bakermat poprvé dostal do hitparád se svým debutovým singlem One Day (Vandaag). Od té doby si vybudoval věrnou fanouškovskou základnu, složenou z mladých lidí z celého světa, kteří hledají něco jiného než mainstreamovou nebo undergroundovou hudbu. Bakermat je hrdý na to, že je v „šedé zóně“ mezi těmito dvěma světy a nabízí lidem svěží, originální a kreativní hudbu, aniž by byl nesrozumitelný nebo kýčovitý.

Bakermat vyniká také svými koncerty. Vystupuje na nich s živými hudebníky s vlastním konceptem nazvaným „Bakermat presents The Circus“ a dokazuje, že je víc než jen producent. V minulých letech se Backermatův The Circus představil ve městech jako Londýn, New York, Amsterdam, Paříž nebo Rio de Janeiro. Backermat pravidelně vystupuje také na velkých festivalových scénách jako Tomorrowland, Airbeat One Festival a další.
Bakermat si v roce 2018 udělal 4 měsíční přestávku v turné, aby se zaměřil pouze na experimentování s hudbou. Výsledkem byla spousta nových nápadů, technik a nové hudby, kterou by měl vydat letos. Bude se sice lišit v žánru a stylu, ale bude obsahovat to, co je pro Backermata typické – pohodu.

Bakermat - 24.11.2023 - SaSaZu

Bakermat - 24.11.2023 - SaSaZu

Provozovatel

CLR Selection s.r.o.

Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 731 454 728
Email:
info@selection.cz
Email:
Bartikova.zuz@gma...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://selection...
GPS:
50,108870 14,451367
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 750 Kč

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Róisín Murphy

Irská zpěvačka, textařka a producentka Róisín Murphy je známou disco královnou.
Praha 7, Praha

The Dead South, Ivan Mládek a Banjo Band, Corb Lund

The Dead South, Ivan Mládek a Banjo Band, Corb Lund – jsou skvělí interpreti v country stylu, kteří společně zahrají 4. června 2024 v pražských Žlutých lázních.
Praha 7, Praha

Art*VR: Virtual Reality Film Festival

Tvůrčí tým pod vedením VR tvůrce Ondřeje Moravce a pražské Centrum současného umění DOX představují první ročník festivalu Art*VR. Přijďte do DOXu prozkoumat, do jaké míry má virtuální realita schopnost ovlivnit naši žitou skutečnost prostřednictvím umění.
Praha 7, Praha

Za slovy – výstava v Centru Dox

Výstava v Centru současného umění DOX zkoumá způsob, jímž literární kultura nachází odezvu v dílech současných vizuálních umělců.
Praha 7, Praha

Andres Serrano – Infamous Beauty

Andres Serrano je americký umělec, který se narodil v roce 1950 v New Yorku, kde dodnes žije. Výstavu jeho děl Infamous Beauty můžete od 8. června 2023 do 7. ledna 2024 zhlédnout v Centru současného umění DOX.
Praha 7, Praha

Úhel pohledu

Svět je místo, které vzniká a existuje z velké části v našich představách. Jak si představujeme místo pro umění? Galerie? Ulice? A jak by mělo vypadat místo pro učení? Školní třída? Cokoliv jiného než třída?
Praha 7, Praha

Terapie sdílením – Mikulášský speciál

Terapie sdílením se objevila na Instagramu poprvé v roce 2018, kdy vizuální umělkyně a herečka Ester Geislerová sdílela mrazivé věty, kterými se lidé rozcházejí.
Praha 7, Praha

Doktor Faust

Příběh muzikálu vychází z Goetheho divadelní hry o středověkém německém učenci Doktoru Faustovi, který vyměnil svou duši za slávu, bohatství a mládí.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Centrum současného umění DOX

Centrum současného umění DOX v Praze je nezávislou mezioborovou platformou pro současné české a mezinárodní umění, architekturu a design.
Praha 7, Praha

Holešovický přístav

Holešovický přístav jako jediný pražský přístav propojoval lodní dopravu s železniční a silniční. Původní stavby v přístavišti jsou v secesním stylu a zjemňují strohé tovární Holešovice. Jedná se o významnou techickou památku.
Praha 7, Praha

Solná jeskyně Mineral v Holešovicích

Solná jeskyně Mineral je místem, kde se budete cítit skutečně nádherně. Ať již chcete zlepšit své zdraví nebo si jenom tak odpočinout – naše solná jeskyně je tou ideální volbou.
Praha 7, Praha

Holešovický měšťanský pivovar

Pivovar zde byl postaven v roce 1895 a pivo pod názvem Měšťan vařil až do roku 1998. Areál pivovaru dnes slouží jako administrativní komplex.
Praha 7, Praha

Vzducholoď Gulliver na střeše centra DOX

Dřevěná vzducholoď na střeše centra DOX jakoby přistávala na střeše Centra současného umění DOX v Holešovicích. Raritní stavba, která při běžné procházce není z ulice skoro vidět, slouží jako místo pro setkávání současného umění a literatury.
Praha 7, Praha

Půjčovna hausbótů v Praze

Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.
Praha 7, Praha

We Sport – zábava a aktivně strávený čas v Praze a okolí

We Sport je parta sportovců, která pořádá sportovní kurzy vedené trenéry v Praze a širokém okolí. Spojuje je vášeň pro pohyb, radost z aktivně tráveného času a zábava sdílená s kamarády. Přidat se můžete i vy.
Praha 7, Praha

Absolutní Bowling v Holešovicích

Absolutní Bowling najdete nedaleko stanice metra Nádraží Holešovice. Nabízí čtyři nezkrácené dráhy na bowling, dva stoly na stolní tenis, tři kulečníky, dva stolní fotbálky a další možnost zábavy.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

Port X – ubytování v plovoucím domě

Nenapodobitelný zážitek z pobytu v PORTX nyní může dopřát každý, kdo hledá stylové ubytování v Praze. Luxusní hausbót PORTX je nyní zakotven v trendy čtvrti Holešovice – jen 20 min od centra města a nabízí komfortní ubytování až pro 4 osoby na ploše 150 m².
Praha 7, Praha

Pivovar Marina Praha – přímo v přístavu

Užijte si stylové prostředí středomořské restaurace i příjemné posezení v české části s vlastním pivovarem, kde můžete ochutnat jak piva klasická, tak i vícestupňové speciály.
Praha 7, Praha

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Praha 7, Praha

Barbecue restaurace Big Smokers v Holešovicích

Big Smokers je barbecue restaurace v pražských Holešovicích. Restauraci ve stylu amerických dělnických jídelen otevřela v Dělnické ulici dvojice Tomáš Oujezdský a Silvie Jackson. Pochutnáte si tu na ikonických pochoutkách americké kuchyně.
Praha 7, Praha

Absolutum Wellness Hotel v Praze

Absolutum hotel je zrekonstruovaný hotel v Holešovicích se stylovou restaurací Salut, barem, moderním konferenčním a školícím centrem a také relaxačním Infinit wellness centrem. 
Praha 7, Praha